بسمه تعالی

تعهدات پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده :

حریم خصوصی کاربران :

 پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده متعهد میشود نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربران و حفظ امنیت و ایجاد محیط امن برای کاربران عضو ، نسبت به ارائه خدمات اقدام نماید ، لازم به ذکر میباشد به هیچ وجه اطلاعات خصوصی کاربران از طرف پایگاه دریافت نخواهد شد. سابقه 9 ساله فعالیت این مجموعه و رضایت مندی بالای کاربران نشانه اهمیت پایگاه نسبت به پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی میباشد.

 

دسترسی کاربران :

 کاربران به هیچ وجه به اطلاعات  یکدیگر دسترسی ندارند و هر کاربر دارای پنل اختصاصی شخصی و قابل دسترس برای وی میباشد در اینصورت هر کاربر تنها به اطلاعت  خود دسترسی دارد ، هر کاربر دارای کد عضویت انحصاری بوده و بر اساس کد عضویت  نسبت به استفاده از خدمات  اقدام مینماید بعنوان مثال متن پرسش ها و پاسخها ، مشاوره ها و بطور کلی عملکرد هر کاربر  تنها برای وی قابل مشاهده و دسترسی  است .

همکاران و مراکز طرف قرارداد : 

 کلیه همکاران در بخشهای مشاوره اعم از حضوری - تلفنی - آنلاین بخش پرسش و پاسخ و ... از کادری مجرب و دارای تجربه و مدارک مرتبط با فعالیت خود در راستای قوانین سازمان نظام روانشاسی و مشاوره  و همچنین سازمان نظام پزشکی فعالیت خواهند داشت از این رو موظف به رعایت اصول حرفه ای در فعالیت خود هستند - لیست همکاران و مراکز طرف قرار داد با پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده در صفحه ورود به پنل کاربری  یا از طریق کلیک روی ایــنـجـا برای عموم قابل مشاهده است.

مجوزها : 

کلیه مراکز طرف قرار داد اعم از مراکز مشاوره و مراکز درمانی دارای مجوز فعالیت از نهادهای ذیربط میباشند .

عودت وجه :

طبق اصول حرفه ای و اخلاقی ، چنانچه کاربر عضو پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده از عملکرد و خدمات این مجموعه راضی نبوده باشد میتواند نسبت به درخواست عودت وجه مانده در حساب کاربری و لغو عضویت از طریق تیکت پنل کاربری اقدام نماید ، بدیهی میباشد در اینصورت وجه ریالی مانده در اعتبار حساب کاربر مد نظر طی 24 ساعت بعد از درخواست به وی عودت داده میشود .

عملکرد پایگاه :

الف) اين پايگاه تنها به منظور آموزش راه اندازي شده و از قوانين جمهوري اسلامي ايران تبعييت كرده لذا از درج هر گونه مطلب ، عكس و ساير فايلها كه با قوانين  شرعي و عرفي حاكم در اين كشور مغايرت داشته باشد حتي در جهت آموزش معذور است.

ب)با عنایت به درخواست مقامات ذیصلاح و تعهدات این پایگاه  ،  با توجه به اینکه  دسترسي به شبکه  اينترنت براي هر سني ميسر ميباشد و با توجه به خاص بودن برخي مقالات از اينرو مقالات ويژه كه  با شرایط سنی زیر 13 سال  همخوانی ندارد تنها در اختيار كاربران عضو ( كه صحت شرايط سني آنها محرز شده باشد) قرار ميگيرد و نمايش مقالات مذكور برای ساير كاربران امكان پذير نميباشد.

ج) اين پايگاه به منظور اطلاع رساني صحيح در زمينه مسائل جنسي و روابط زناشوئي ، رعايت نكات بهداشتي ، آگاهي از قوانين قضائي و حقوقی جاري در مورد مسائل خانوادگي ، معرفي احكام اسلام و امور شرعی در زمينه مسائل جنسي و ... راه اندازي شده و هدف ديگري ندارد.

د) با توجه به اینکه خیلی از جوانان و زوجین به علت حجب و حیا از مطرح کردن مشکلات و یا مراجعه به مشاوره و پزشک امتناء میکنند ، لذا این سایت  پل ارتباطی بین کاربران عضو و گروه پزشکی و مشاوره و مراکز مشاوره طرف قرار داد میباشد تا کاربران با حفظ حریم خصوصی ، براحتی مشکلات خود را مطرح و پاسخ انرا دریافت کنند و همچنین بتوانند با بهره مندی از تخفیفات ویژه در حق ویزیت و حق مشاوره با دریافت معرفی نامه در مواقع لزوم نسبت به مراجعه حضوری به پزشک و مشاوره ( مراکز طرف قرار داد سراسر کشور ) اقدام نمایند.

م) مدت زمان عضويت شما در اين پايگاه  از یکماه تا شش ماه ( قابل تمدید تا یکسال) بسته به نوع اکانت عضویت مد نظر شما  ميباشد

و) از آنجايي كه اين پايگاه تحت پوشش هيچ مرجع دولتي نميباشد و فاقد هر گونه اسپانسر ميباشد لذا هزينه هاي اين سايت از طريق وجه دريافتي هنگام عضويت در سايت تامين مي گردد .

ه) برخي از هزينه هاي اين سايت عبارتند از : هزينه پاسخگويي پزشكان و مشاوران به سوالات، هزينه طراحي و پشتيباني سايت ، هزينه برپائي همايشات و جلسات آموزشي و....

ی) سي دي مقالات سايت حاوي تمامی مقالات سایت  ( با امكان بروز رساني و دريافت مقالات جديد به صورت ماهانه ) براي استفاده بهتر كاربران از مقالات آماده شده و تا كنون 5 نسخه از ارائه گرديده است قيمت اين سي دي 9000 تومان ميباشد كه از طريق پست به سراسر كشور ارسال مي گردد درصورت سفارش سی دی مقالات نیازی به عضویت در سایت نداشته و با خرید این محصول  ( پس از فعالسازی) همزمان عضو سایت نیز میشوید.

 

با توجه به ارائه خدمات مشاوره و آموزشی ، ارائه خدمات بر اساس نرخ تعرفه سالیانه سازمان نظارم روانشناسی جمهوری اسلامی ایران با احتساب تخفیف (تا 60 درصد جهت برخی خدمات) لحاظ میگردد ، بدین ترتیب در سر رسید تمدید قرار داد ها یا عقد قرار داد جدید با مشاورین  و مراکز مشاوره بدیهی میباشد تعرفه سال جاری محاسبه و اعمال گردد بدین ترتیب نرخ ارائه خدمات به کاربران نیز به تناسب آن تغییر خواهد نمود ، ضمن آنکه قرار دادهای این پایگاه با مشاورین طی مدت یکساله میباشد ، معمولا تغییر نرخ ارائه خدمات و حق عضویت در سر رسید تمدید قرار داد مشاورین در آذر ماه هر سال لحاظ شده و به مدت یکسال ثابت است  بدین ترتیب تا آذر ماه سال آینده تعرفه ارائه خدمات ثابت است .

کاربران با پرداخت حق عضویت تنها بخشی از هزینه های خدمات را پرداخت مینمایند و بخشی دیگر از هزینه ها  از طریق فروش محصولات اموزشی و یا دریافت حق مشاوره کمتر از نرخ مصوب از سوی مشاورین طرف قرار داد تامین میشود .