خواستگاری های عجیب افراد مشهور (سلبریتی) ایران

خواستگاری های عجیب افراد مشهور (سلبریتی) ایران

نحوه خواستگاری بعضی آدم های معروف‌، نکات جالب و گاهی باورنکردنی دارد. مثل برخی از بازیگران خانم که برای درخواست ازدواج جلوتر و پیشگام‌تر از شوهران‌شان بوده‌اند یا بازیگرانی که خارج از دایره معمول در زمان و مکانی خاص از همسر خود خواستگاری کرده‌اند. شب یلدا فرصت خوبی است که محض تنوع درباره خواستگاری سلبریتی ها بخوانیم. خواستگاری تلفنی در ساعت 5 صبح چه کسانی؟ فرهاد آییش و مائده طهماسبی

زمانی که فرهاد آییش یک روز از آمریکا برای اجرای تئاتر به آلمان می‌رود، با مائده طهماسبی رو‌به‌رو و همین ملاقات اول باعث شعله‌ورشدن عشق به طهماسبی می‌شود، تا این که بعد از سه‌سال تصمیم می‌گیرد علاقه‌اش به وی را علنی کند و پا پیش بگذارد. ماجرا آن جا جالب‌تر می‌شود که آییش یک روز 5 صبح به وقت آلمان به طهماسبی زنگ می‌زند و طهماسبی هم از این اقدام وی به شدت تعجب می‌کند و می‌خندد. او در ابتدا فکر می‌کرده که آییش دارد با او شوخی می‌کند و در نهایت این تماس و ابراز علاقه به عشقی دایمی و ازدواج دو طرف ختم می‌شود، این را هم بگوییم که مهریه طهماسبی فقط پنج سکه است.

آشنایی در مطب جراحی‌بینی چه کسانی؟ شیلا خداداد و فرزین سرکارات

شیلا خداداد و فرزین سرکارات

ماجرای آشنایی و ازدواج شیلا خداداد، بازیگر معروف سینما و تلویزیون از تصمیم برای جراحی بینی‌اش شروع می‌شود، سرکارات در گفت‌وگویش با نشریه نسل امروز در همین باره مطرح کرده است: «به واسطه رفت‌و‌آمدهای شیلا به مطب برای جراحی، متوجه اشتراکات زیادمان شدیم و به همین دلیل معاشرت خانواده‌هایمان بیشتر شد. از طرف دیگر، هم خانواده من و هم خانواده همسرم، از نظر خاستگاه فرهنگی خیلی به همدیگر نزدیک بودند و این ما را برای تشکیل زندگی مشترک تشویق می‌کرد.»

خواستگاری خلاقانه به بهانه معامله مسکن چه کسانی؟ محمد معتمدی

محمد معتمدی و همسرش

خواننده موسیقی ایرانی هم یک شیوه خلاقانه‌ای را برای ازدواج انتخاب کرده است. او در این باره گفته است: «چند سال پیش یک خانمی که از قبل او را می‌شناختم، به من گفت که برایش یک خانه قدیمی در کاشان پیدا کنم که بخرد و مرمت کند. به این کار علاقه داشت و از من خواست که پیگیر این کار شوم. من همان ابتدای کار می‌خواستم به او پیشنهاد ازدواج بدهم ولی رویم نمی شد. چند وقتی گذشت تا یک روز به او زنگ زدم و گفتم که من خانه را پیدا کردم، سرپاست ولی نیاز به مرمت دارد. او هم پرسید که این خانه دقیقا کجای کاشان است و داشت خودش را برای حضور سر معامله مسکن آماده می‌کرد. من هم فرصت را مغتنم شمردم و گفتم که آن خانه من هستم و قسمتی که نیاز به مرمت دارد، قلب من است. بعدش هم با هم ازدواج کردیم.»

خواستگاری دختر از پسر چه کسانی؟ ویشکا آسایش و رضا قبادی

ویشکا آسایش و رضا قبادی

ویشکا آسایش که بیشتر ما او را با نقش خانم دارابی در فیلم «ورود آقایان ممنوع» به خاطر داریم، از آن دست بازیگرانی است که از شوهرش خواستگاری کرده است. او در مصاحبه‌اش با باشگاه خبرنگاران از زمانی می‌گوید که در خارج از کشور دانشجو بوده و به دنبال رفت‌و‌آمدهایش به ایران با رضا قبادی آشنا می‌شود. او گفته است: «از همان لحظه‌ای که چشمم به رضا افتاد، فهمیدم که او مرد رویاهایم است و ویژگی‌های مدنظرم مثل قدبلند، جدی‌بودن و جنتلمنی را داراست.» او به گفته خودش وقت زیادی را صرف شناخت مرد زندگی‌اش کرده و در نهایت با پیشنهاد ازدواج به همسرش که البته شوکه شدن وی را به دنبال داشته است و استقبال قبادی از این پیشنهاد، با وی ازدواج می‌کند.

چای گرفتن جلوی داماد در خواستگاری اینترنتی چه کسانی؟ مرحوم ماه‌چهره خلیلی و ابراهیم اشرفی

 ماه‌چهره خلیلی و ابراهیم اشرفی

یکی دیگر از آن ازدواج‌های جالب به خواستگاری ابراهیم اشرفی، مدیر فیلم برداری سینمای ایران از مرحوم ماه‌چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون برمی‌گردد که به علت دوری خانواده‌های دو طرف از همدیگر به صورت اینترنتی انجام شده است. در این مراسم که خانواده اشرفی در تهران و خانواده خلیلی در لندن سکونت داشتند، دو طرف یک خواستگاری کاملا متفاوت را تجربه می‌کنند. خوب است بدانید در همین خواستگاری اینترنتی، خلیلی به صورت نمادین، برای خانواده داماد چای هم می‌آورد و در ادامه هم زمانی که خانواده داماد جواب مثبت می‌گیرند، به طرف صفحه رایانه نقل و نبات می‌پاشند. گفتنی است مرحوم ماه‌چهره خلیلی، مرداد 99 در سن 43 سالگی درگذشت.

آشنایی اجباری در آکادمی ملی المپیک چه کسانی؟ مرتضی میرزا‌جانپور و نیلوفر ابراهیمی

زمانی که پرسپولیس در لیگ والیبال کشورمان تیم‌داری می‌کرد، میرزا جانپور در تیم آقایان و ابراهیمی در تیم بانوان فعالیت می‌کردند. به گفته ابراهیمی ،شروع آشنایی‌‌شان دقیقا از زمانی بود که مدیران باشگاه پرسپولیس، آکادمی ملی المپیک را به عنوان محل اقامت بازیکنان غیربومی خود در نظر می‌گیرند و به واسطه دیدارهایی که این دو والیبالیست به صورت اجباری در محل اقامت مشترک‌شان داشتند، در نهایت تصمیم به ازدواج با یکدیگر و نشستن پای سفره عقد می‌گیرند. این زوج والیبالیست، هر دو سابقه بازی در تیم‌ملی والیبال ایران را در کارنامه حرفه‌ای خود دارند.

اوج ترس و دلهره برای یک خواستگاری چه کسانی؟ سعید رمضانی و آتوسا حجازی

ماجرای خواستگاری سعید رمضانی از آتوسا حجازی، دختر مرحوم ناصر حجازی، هم جالب است. سال 77 که ناصرخان هدایت تیم ذوب‌آهن را برعهده می‌گیرد، رمضانی شاگردش بوده و با دیدن دختر حجازی به او علاقه‌مند می شود . او که تنها داماد خانواده حجازی است در یکی از گفت‌و‌گوهای خود، در این باره گفته: «مدت‌ها بود که می‌خواستم آتوسا را خواستگاری کنم اما کار سختی بود. حتی فکر خواستگاری از دختر ناصر حجازی ترس و دلهره را به دلم می‌انداخت، چون ناصر خان آن قدر جذبه داشت که نه تنها من بلکه هیچ فرد دیگری جرئت خواستگاری از دختر وی را نداشت، ولی موضوع را از طریق اصغر حاجیلو به وی اطلاع دادم و خودم هم به همسر ناصرخان گفتم تا با ایشان صحبت کند. مرحوم حجازی در ابتدا به خاطر سن کم دخترش که آن زمان 18 سال داشته با این ازدواج موافق نبوده و به رمضانی گفته بود چهار سال دیگر و بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی دخترم بیایید، اما با اصرار و پافشاری رمضانی این دو پیش از پایان فصل فوتبال در همان سال، با یکدیگر ازدواج می‌کنند».

خواستگاری کردن 3 ساله از دختر عمو چه کسانی؟ علیرضا بیرانوند و دختر عمویش

سنگربان تیم ملی کشورمان در برنامه دورهمی، خاطره‌ای از خواستگاری خود تعریف کرد که مورد توجه قرار گرفت. او گفت: «همسرم دختر عموی من است و ما چند بار خواستگاری رفتیم اما جواب ندادند تا این که بعد از سه سال قبول کردند. جالب این جاست که سال سومی که برای خواستگاری رفتم، قراردادم ۸۰ میلیون شده بود و آن‌ها جواب مثبت دادند و بعضی از فامیل‌ می‌گویند که به خاطر پول، خانواده عمویم راضی شدند، اما این موضوع را قبول ندارم چرا که من همسرم را دوست داشتم.»

نویسنده : صادق جهانی | خبرنگار

این مطلب در تاریخ يكشنبه 29 آذر 1399منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:4.8
دسته بندی
اخبار و مطالب علمی و اجتماعی
تعداد بازدید
2801

نظر شما در مورد مطلب خواستگاری های عجیب افراد مشهور (سلبریتی) ایران چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehiاینماد

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
برای خوشبخت شدن در زندگی مشترک چکار کنیم
برای خوشبخت شدن در زندگی مشترک چکار کنیم

تکنیک های ارتباط با شوهر
تکنیک های ارتباط با شوهر

آیا اخلاق نامزدتان بعد از ازدواج تغییر میکند
آیا اخلاق نامزدتان بعد از ازدواج تغییر میکند

خانمها چگونه در امر ازدواج پیش قدم باشند
خانمها چگونه در امر ازدواج پیش قدم باشند

X-tasi  عملکرد مخرب قرصهای روان گردان اکستازی
X-tasi عملکرد مخرب قرصهای روان گردان اکستازی

ارزان ترین و قوی ترین تقویت کننده جنسی
ارزان ترین و قوی ترین تقویت کننده جنسی

در هر سنی با چه بحرانهای روحی و روانی مواجهه می شویم
در هر سنی با چه بحرانهای روحی و روانی مواجهه می شویم

فیلم دختری که مردگان کرونایی را غسل می دهد
فیلم دختری که مردگان کرونایی را غسل می دهد


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

تست آنلاین ابتلا به کرونا

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

16240

بازدید امروز:

35552

بازدید دیروز:

237001150

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام