پاسخ به سوالات جنسی شما

سوالات جنسی

پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی-مرجع کامل

سوال جنسی یکم: برای چه من همیشه بعد از آمیزش جنسی با همسرم  از بدنم یک مایع بی رنگ و شفاف خارج میشه؟

این احتمالا بخاطر این مورد هست که شریک شما  داخل واژن خودش رو تخلیه می کنه. این تخلیه بصورت کم کم در طول مدت حداکثر 2 روز صورت خواهد گرفت

سوال جنسی دوم:برای چی مردان این همه از رابطه جنسی دهانی  ( اورال ) لذت می برند و مدام در خواست اون رو دارند؟

جواب واقعی رو می خواهید؟ دهان شما قادر است یک مکش و ساکشن قوی ایجاد کنه که واژن شما چنین قابلیتی رو نداره.برای همین اکثر مردان از اورال سکس لذت می برند.

سوال جنسی سوم آیا بعد از تخلیه منی ، مرد اگر قرص ویاگرا مصرف کند می تواند سریعا برای بار دوم آماده شود؟

این قرص برای مردانی که دچار مشکل در آلت خود و عدم نعوذ هستند تجویز می گردد.اصلا صحیح نیست که بصورت خود سرانه مصرف شود چون بطور کامل با فشار خون سر و کار دارد و می تواند خطرناک باشد

سوال جنسی چهارم چرا من و همسرم هر زمان که آمیزش جنسی داریم من در واژن خود درد احساس می کنم؟

مقاله مربوطه رو در لیست مقالات سایت بخوانید .  جواب کوتاه : ممکن است پوزیشنهایی که انتخاب میکنید مناسب شما نباشند و یا درست آنها را اجرا نمی کنید. می تواند بخاطر وجود استرس و مسائل جانبی در شما باشد که دلیل بر عدم مرطوب شدن واژن شما به اندازه کافی گردد

سوال جنسی پنجم:هر زمان که من ارگاسم می شوم دچار خونریزی می گردم. چرا ؟

ارگاسم بتنهایی نباید باعث خونریزی گردد. گاهی خشکی واژن و یا پوست حساس آن بخاطر فشار بیش از حد ممکن است دچار خونریزی شود اما ارگاسم خیر.بهتر است به دکتر مراجعه کنید تا آزمایشات لازم بروی شما صورت پذیرد.

سوال جنسی ششم:زمانیکه من همسرم را با تحریک دست به ارگاسم میرسانم ، منی وی بر خلاف تصور اصلا نمی پاشد و جهش ندارد و به سادگی و آرامی خارج می شود. آیا این مسئله ایرادی در وی است؟

مدلهای مختلفی از خروج منی می تواند وجود داشته باشد.مشکل همسر شما ربطی به منی ندارد بلکه در عدم نعوذ کافی و یا ضعیفتر بودن ماهیچه های دور آلت می باشد ... بهتر است  تمرینات لازمه را انجام دهد.

سوال جنسی هفتم کلیتوریس من وقتی که خود ارضایی میکنم  کاملا بی حس می شود . آیا من به آن صدمه رسانده ام؟

اول ببینید پوست آن تاول نزده یا خیر .  در این صورت ممکن است سوزش هم داشته باشید . در غیر اینصورت احتمالا شما فشار بیش از اندازه ای وارد می نمایید. انجام خودارضایی توصیه نمیشودضمن اشکال دینی به آن ( از نظر همه ادیان رد شده است و حرام است ) ، از نظر علمی نیز  این عمل   منجر به اعتیاد شده و  در آینده بر رابطه زناشویی تاثیر منفی دارد و از رابطه زناشویی با همسر لذت نخواهید برد 

سوال جنسی هشتم وقتی که قرص مصرف می کنیم برای تخمک چه اتفاقی می افتد؟

بستگی به نوع قرص دارد . عموما قرصها از شکل گیری تخمک جلوگیری می کنند اما مواردی هم هست که موفق نمیشوند. اما به هر حال تخمکها بارور نخواهند شد چون قرصها بروی تخمک هم تاثیر خواهند گذاشت و نقش ممانعت کننده دارند. از طرفی قرصها باعث پریود خواهند شد چراکه استروژن خون را بالا برده و بعد از پایین آمدن آن بدن دستور به پریود خواهد داد و قرص دفع خواهد شد. (توضیح مقاله کاملا ناقص و نا مربوط است - مترجم )

آیا ممکن است در طول عادت ماهیانه باردار هم گردید؟

بله - مقاله لازمه درون سایت است

منی در اصل چی هست ؟

یک مایع لزج و تقریبا سقید رنگ که یک درصد آن را اسپرم تشکیل میدهد و در باقی آن سدیم ، سیتریک اسید ، مواد قندی ،  آمونیاک ، کلسیم ، کلسترل و چیزهای دیگر یافت خواهند شد

آیا این ممکن است که خانمی میل جنسی بیش از حد داشته باشد؟ و اگر پاسخ مثبت است در این مورد چه می توان کرد؟

این مسئله بسیار نسبی است و برخی اوقات یکی از افراد در رابطه تصور می کند که شریک جنسی اش میل جنسی غیر طبیعی دارد که در اکثر موارد در واقع به دلیل نابرابر بودن میل جنسی افراد در یک رابطه است. اما در مواردی هم که یکی از طرفین میل جنسی بیش از حدی دارد (در حدی که رابطه زوج را تحت تاثیر قرار داده) خود ارضایی با رضایت دو طرف می تواند کمک کننده باشد، برای اینکه نمی توان همیشه توقع داشت که هر دو طرف به یک حد نسبت به برقراری میل جنسی میل داشته باشند. اما این مسئله مهم است که فرد از خودارضایی برای خودداری از برقراری رابطه با شریک جنسی اش استفاده نکند.

آیا کاری هست که بدون کمک گرفتن از شخص دیگری خود ما بتوانیم انجام بدهیم؟

ساده ترین توصیه ها برای جلوگیری و رفع تمامی اختلالات جنسی که ریشه های پزشکی ندارند، این است که همیشه احساسات طرف مقابل را در نظر بگیرید. از مواد لغزنده کننده به مقدار کافی استفاده کنید. با توجه کافی به پیش نوازی و پس نوازی رابطه جنسی تان را به مراسم عشق ورزی تبدیل کنید و رابطه را خیلی آهسته آهسته پیش ببرید. رعایت این موارد، استرس را که دلیل اصلی ایجاد اکثر اختلالات جنسی بخصوص برای خانم ها است از میان می برد. به خصوص در مورد درد در هنگام دخول و کاهش میل جنسی رعایت این نکات میتوانند کارگشا باشند.

مقدار طبیعی مایع منی چقدر است؟

مقدار مایع منی بسته به شرایط زیر متفاوت است: تعداد دفعاتی که فرد به انزال میرسد، قوای جسمی فرد، سن و غیره. اما این مقدار معمولا به اندازه یک قاشق چایخوری است. برخی افراد نسبت به میانگین مردها مقدار کم تری مایع منی تولید میکنند که لزوما مشکل پزشکی محسوب نمیشود.

آیا ممکن است در هنگام دخول ادرار مرد به همراه مایع منی وارد واژن شود؟

ممکن است چند قطره از ادرار که از قبل در مجرای ادراری مانده با مایع منی قاطی شود. اما در حالت معمول خیر. چون سیستم کارکرد نعوظ و انزال به شکلی است که راه ورود دریچه مثانه به مجرای ادرار را مسدود می کند. در برخی افراد که این دریچه به خوبی محکم نمی شود، این احتمال وجود دارد اما مقدار آن خیلی زیاد نیست.

آیا راهی برای افزودن به قطر و یا طول آلت تناسلی وجود دارد؟

بعد از سن بلوغ تنها راه این کار جراحی است که معمولا بدلایل زیر توصیه نمی شود مگر در شرایطی که این جراحی به توصیه پزشک باشد. این جراحی ها ممکن است به اعصاب ناحیه تناسلی آسیب وارد کند که فرد را در احساس جنسی اش دچار مشکل کند. نتیجه عمل از نظر زیبایی ممکن است نتیجه ای نباشد که فرد در ذهن داشته است. پژوهش ها نشان داده که برخی افراد پس ار انجام این جراحی ها به اختلالات نعوظی دچار شده اند. بر اساس پژوهش های انجام شده افرادی که تن به اینگونه جراحی ها می دهند غالبا از اعتماد به نفس خوبی برخوردار نیستند و از روان درمانگری و مشاوره نفع بیشتری میبرند تا اینگونه جراحی ها. معمولا پس از جراحی نیز از وضعیت خود راضی نیستند.

آیا استفاده از ویاگرا در دراز مدت به اندازه آلت تناسلی اضافه میکند؟

به هیچ عنوان. ویاگرا تنها برای نگهداشتن خون در آلت تناسلی و در نتیجه کیفیت نعوظ تاثیرگذار است.

آیا استفاده از کرم ها و یا اسپری های موجود در بازار و یا پمپ ها بر روی طول و یا قطر آلت تناسلی نقش دارد؟

خیر. نهایت تاثیری که این ابزار دارند این است که بر اثر تحریک موضعی و یا بخاطر جنبه روانی و اطمینانی که به فرد میدهند، یا مثلا مثل ویکس باعث پرخونی آلت تناسلی شده وروی کیفیت نعوظ اثر بگذارد. اما بهتر است تا جای ممکن از این تحریکات استفاده نشود چون اعصاب آلت تناسلی ممکن است در طول زمان به محرک های دیگر کمتر جواب بدهد و روی روابط جنسی فرد با شریک جنسی اش اثر منفی بگذارد.

آیا استفاده از کاندوم دربه تعویق انداختن زمان انزال تاثیر دارد؟

در حالت کلی بله. اگر از کاندومهای ضخیم استفاده شود، حس را کم تر کرده و ممکن است انزال را به تاخیر بیاندازد. کاندوم های دیلِی (تاخیر) بطور خاص برای این موضوع ساخته شده اند. این کاندوم ها به موادی آغشته هستند که احساس آلت تناسلی را کم میکنند و بنابراین تحریک را کم کرده و زمان انزال را به تاخیر می اندازند.

پس از داشتن ارتباط جنسی ترشحات شیری رنگ، ضخیمی از واژنم پیدا کرده‎ام که بوی ترشیدگی می‎دهد.خجالت می‎کشم به پزشک مراجعه کنم ممکن است کمکم کنید؟

اگر رابطه‎ی جنسی دارید و ترشحات واژنتان متفاوت از قبل است باید حتماً به پزشک و یا ماما در درمانگاه‎ محل سکونتتان مراجعه کنید چون ممکن است دچار یکی از بیماری‎های مقاربتی شده باشید. خجالت کشیدن برای طرح همچین مسائلی نزد شخصی که در روز مرتباً با مواردی اینچنین سروکار دارد بی‎مورد است. مسئله‎ی اصلی این است که اگر شما به آن حد بالغ شده‎اید که رابطه‎ی جنسی را تجربه کنید حتماً آنقدر بلوغ فکری دارید که برای درمان پزشکی مناسب اقدام نمایید. به یاد داشته باشید که مراجعه نکردن به موقع به پزشک و یا ماما می‎تواند در مواردی به نازایی ختم شود پس با خودتان تعارف نکنید و حتماً در اولین فرصت به دنبال تشخیص و درمان این مسئله باشید.

چرا واژن من ترشح دارد؟

ترشحات واژن برای مرطوب و سالم نگاه داشتن این عضو حساس ضروری هستند. این ترشحات همچنین در خارج کردن میکروب‎های وارد شده به واژن، مانند یک فلاش تانک عمل می‎کنند و چون مقداری باکتری بی‎ضرر در خود دارند در مقابل عفونت‎ها بدن را حفظ می‎نمایند. همین ترشحات هستند که در هنگام برقراری رابطه‎ی جنسی محیط واژن را مرطوب می‎کنند تا عمل دخول به آسانی صورت پذیرد.

شنیده‎ام کاندوم‎هایی برای نزدیکی از راه دهان وجود دارد ممکن است توضیح دهید که این مسئله درست است یا خیر؟

بله، همانطور که در سئوال بالا هم اشاره کردم کاندوم‎هایی با طعم‎ها و رنگ‎های مختلف برای این مورد وجود دارد. که ظاهر این کاندوم‎ها با کاندوم‎های دیگر تفاوت زیادی ندارد مگر در رنگ و بو و طعمشان و اینکه ساده بوده و خاردار نیستند همچنین مواد لغزنده (لوبریکَنت) ندارند. برای خانم‎ها نیز کاندوم‎هایی وجود دارد که بر روی آلت تناسلی قرارمی گیرد.. در صورت عدم دسترسی به این کاندوم‎ها می‎توانید کاندوم‎های آقایان را تهیه کرده، ازکنار برش داده و بصورت یک لایه درآورید و از آن استفاده نمایید.

مدت یک هفته است که متوجه شده‎ایم همسرم به هپاتیت نوع ب دچار است. دکترها می‎گویند که این بیماری از طریق رابطه‎ی جنسی منتقل می‎شود. چه باید بکنیم آیا دیگر نمی‎توانیم نزدیکی داشته باشیم؟ این موضوع چقدر برای من خطر دارد؟

هپاتیت نوع ب بیماری است که مانند ایدز از طریق انتقال فراورده‎های خونی و ترشحات واژن (در زنان ) و مایع منی (در مردان) به دیگران انتقال می‎یابد. شما می‎توانید پس از زدن واکسن مربوطه که در سه مرحله انجام می‎شود تا حدی از ابتلا به این مریضی در امان باشید. در مورد نزدیکی تان باید از کاندوم استفاده کنید و در صورت داشتن جراحت و یا زخم در ناحیه‎ی تناسلی (بطور مثال تبخال تناسلی) تا بهبود کامل آن و گرفتن تایید پزشک معالج اقدام به نزدیکی نکنید. زیرا انتقال بیماری‎های مقاربتی چون هرپس (تبخال) با کاندوم قابل جلوگیری نمی‎باشند. و از طریق ترکیدن تبخال‎ها و آزاد شدن مایع آن فرد می‎تواند ویروس‎های عامل هپاتیت را به شریک جنسی خود منتقل کند.

بالاخره کسی را پیدا کردیم که این سئوال را از او بپرسیم: آیا پوشیدن لباس زیر تنگ مردانه در باروری و یا توانایی جنسی مردان اثر می‎گذارد؟

سئوال خوبی است، با توجه به فرم آلت تناسلی مردان که در بیرون از بدنشان قرار دارد محققان هم به انجام آزمایش‎هایی جهت روشن شدن این مسئله پرداخته‎اند. البته تا کنون که نتوانسته‎اند به نتایج مشابهی دست پیدا کنند . اما گزارشی هم مبنی بر اثرگذاری منفی لباس زیر تنگ در مردان بر روی تعداد اسپرمی که در بدنشان تولید می‎شود نداشته‎ایم. نتیجه‎ی مطالعه‎ای که در اُکتبر ۱۹۹۸ در نشریه‎ی ارولوژی به چاپ رسیده بود حاکی از این بود که پوشیدن شورت‎های تنگ بر روی قدرت باروری مردان اثر سوئی ندارد. اما در مجموع، تحت فشار قرار دادن بیضه‎ها کار چندان صحیحی نیست چون می تواند خونرسانی را مختل کند.

ممکن است خواهش کنم تکنیک کِگِل یا تمرین های عضلات کف لگن را هم در مورد خانم‎ها و هم برای آقایان به تفصیل توضیح دهید؟ مثلاً بگویید که چند بار در هفته باید آن‎ها را انجام داد تا در عین اثرگذاری وقت کمتری هم بگیرند.

این تکنیک توسط دکتر آرنولد کِگِل برای کمک به بهبود وضعیت جسمانی زنان پس از زایمان ارائه شد و هدف از انجام آن تقویت عضلات لگنی در خانم‎ها و در نتیجه بند آوردن خونریزی پس از زایمان بود. دکتر کگل بعدها دریافت که انجام این نرمش‎ها به افزایش لذت جنسی هم کمک می‎کند. تنوع این حرکات زیاد است اما ریشه‎ی همگی آن‎ها یکی است.
برای مردان و زنان:

خروج ادرار را در هنگام ادرار کردن بوسیله‎ی سفت کردن عضلات لگنی متوقف کنید و بعد دوباره رها کنید.
عضلات لگن را منقبض کرده، به مدت یک ثانیه نگه دارید و رها کنید. این حرکت را روزی سه بار و هربار ده مرتبه انجام دهید. به‎تدریج تعداد انقباضات و دفعات را به ده بار انقباض به تعداد بیست دفعه در روز برسانید.
برای تنوع در انجام این تمرین‎ها مدت نگاه داشتن انقباض را به سه ثانیه افزایش دهید و بعد عضلات را رها کنید. شما می‎توانید مخلوطی از تمرین‎ها را انجام دهید (یکبار دفعات را طولانی و کوتاه کنید و بار بعد تعداد انقباضات را).

در هر حالتی اینکار را انجام دهید: حتی هنگامی‎که پشت کامپیوتر هستید، وقتی کتاب می‎خوانید یا با تلفن صحبت می‎کنید.
در هنگام نزدیکی انقباض عضلات لگنی موجب ایجاد لذت برای شما و شریک جنسی‎تان خواهد بود.
تکنیک کگل را حداقل برای شش هفته انجام دهید. نتیجه یکباره حاصل نمی‎شود اما تدریجاً تفاوت را متوجه خواهید شد.
برخی پزشکان معتقدند زنان باردار باید تعداد تمرینات خود را صد بار بیشتر از افراد عادی انجام دهند تا آمادگی لازم را برای انجام زایمانی راحت‎تر و سالم‎تر داشته باشند. در آقایات انجام مرتب این تمرین ها به بر طرف شدن انزال زودرس و کیفیت نعوظ کمک بسیاری میکند.

من به تازگی ارتباط حفاظت نشده‎ای داشته‎ام. با وجود اینکه مایع منی خارج از واژنم ریخته شد اما پریودم عقب افتاده است آیا امکان بارداری وجود دارد؟

در ترشحی که پیش از انزال از نوک آلت مردان بیرون می‏آید مقداری اسپرم وجود دارد. پس بله، احتمال دارد که باردار شده باشی. مردها حتماً باید در موقع دخول کاندوم را پوشیده باشند. البته معمولاً توصیه می‎شود که کاندوم را پس از پیش‎نوازی اولیه و دقیقاً زمانی که آماده‎ی دخول هستید بپوشید چون ممکن است در حین مالیده شدن به اطرافِ تخت و لحاف و غیره پاره و یا آلوده شود. می‎توانی برای تست حاملگی نوارهای تست ادرار را از داروخانه بخری و یا به دکتر مراجعه کنی.

ماه پیش من ارتباط جنسی بدون پیشگیری داشتم اما پریود شده‎ام آیا هنوز احتمال حاملگی برای من وجود دارد؟

اگر گمان می‎کنی که باردار هستی تست بارداری را بده . خیلی از دختر خانم‎ها بعد از برقراری ارتباط جنسی احساس گناه می‎کنند و فکر می‎کنند که حامله هستند در صورتی‎که نیستند. البته تعداد کمی از خانم‎ها هستند که پس از باردار شدن و حتی در طول مدت بارداری هم پریود سبکی را دارند. اگر پریود بعدی‎ات دیر شد حتماً تست بارداری را بده.

من و شریک جنسی‎ام ارتباط داشته‎ایم اما فقط در حد بوسیدن و بغل کردنِ هم با لباس البته او انزال هم داشته است آیا ممکن است من حامله شده باشم؟

نه، اصلاً نگران نباش. اما مراقب این موضوع هم باش که اگر خیلی پیش بروی ممکن است کارهایی را انجام دهی که آمادگی‎اش را نداری و یا نمی‎خواهی. یا به خواست طرف مقابلت سطحی از رابطه جنسی را تجربه کنی که بعداً پشیمان بشوی. اگر خواستید ارتباطی داشته باشید که در حین آن احتمال برخورد اسپرم با واژن وجود داشت حتماً از شریک جنسی‎ات بخواه که کاندوم بپوشد. برای احتیاط بهتر است که هر دو کاندوم تهیه کنید و در گوشه کیفتان داشته باشید.

من می‎خواهم ارتباطم را با شریک جنسی‎ام شروع کنم. دوستانم می‎گویند که در اولین ارتباط جنسی حاملگی امکان ندارد آیا این درست است؟

به هیچ وجه! بیشتر دخترخانم‎ها همین اشتباه را می‎کنند و بعد دچار بارداری ناخواسته و عواقب آن می‎شوند. قطعاً می‎توانی در اولین ارتباط جنسی‎ات باردار شوی. بخصوص به دلیل اینکه جوان هستی بدنت آمادگی بیشتری برای بارداری دارد. پس باید حداقل از کاندوم و بر روی آن ، از ژل اسپرم‎کش استفاده کنی. در صورتی که مایلی از قرص استفاده کنی برای اطمینان از کارکرد قرص های ضد بارداری لازم است که از ۳ ماه پیش از برقراری ارتباط جنسی مصرف مرتب آن را شروع کرده باشی.

اگر در هنگام انزال مرد، زوج در موقعیتی باشند که زن روی مرد قرار داشته باشد آیا احتمال حامگی وجود دارد؟ من شنیده‎ام که در این حالت مایع منی بیرون ریخته و احتمال حاملگی را از بین می‎برد.

خیر، این موضوع درست نیست. در هربار انزال تعداد ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون اسپرم همراه مایع منی به بدن زن وارد می‎شوند که اگر زوج از وسیله‎ی جلوگیری از بارداری استفاده نکرده باشند احتمال حاملگی خانم وجود دارد و این به نحوه دخول بستگی ندارد. ضمناً‎ برخی افراد تصور می‎کنند که اگر مرد در وقت انزال کاندوم بپوشد احتمال باروری خانم به صفر می‎رسد. اما این نیز درست نیست چون در هنگام دخول (پیش از انزال) قطراتی از نوک آلت مردان خارج می‎شود که غالباً حاوی اسپرم است و همان قطرات می توانند مسبب بارداری باشند. کلاً ۸۵% از خانم‎هایی که از هیچگونه وسیله‎ی جلوگیری استفاده نمی‎کنند، در عرض یکسال باردار می‎شوند. اسپرم می‎تواند در جهات مختلف جهش کند و از دهانه‎ی رحم بگذرد. اگر خانم در زمان تخمک‎گذاری باشد و اسپرم هم سالم باشد احتمال برخورد تخمک و اسپرم بالا رفته و به احتمال زیاد عمل لقاح صورت می‎پذیرد. و مابقی اسپرم‎ها ممکن است از واژن به بیرون بریزند اما همان یکی کافی است. بنظر می‎رسد که شما تمایلی به باردار شدن ندارید اگر چنین است، با مراجعه به پزشک و یا درمانگاه نزدیک محل سکونت خود می‎توانید آموزش‎های لازم را برای جلوگیری از بارداری ببینید. در ایران اگر عضو درمانگاه محل خود باشید می‎توانید از سهمیه‎ی کاندوم رایگان استفاده کنید.

این سئوال ممکن است به نظرتان عجیب باشد اما من شنیده‎ام که پس از به دنیا آوردن نوزاد چنانچه عمل دوختن اپیزیوتومی انجام شود .دکتر می‎تواند در حین دوختنِ پارگی طول آن را افزایش دهد تا واژن تنگ شده و در هنگام دخول دهانه‎ی آن تنگ‎تر باشد. آیا اشتباه می‎کنم یا همچین چیزی ممکن است؟

اگر هنگام زایمان برای شما اپیزیوتومی انجام شده است، (در هنگام زایمان طبیعی چنانچه پزشک و یا مامای شما تشخیص بدهند که نوزاد فضای بیشتری برای خارج شدن احتیاج دارد اقدام به بازکردن قسمت تحتانی دهانه‎ی واژن می‎کنند و پس از تولد نوزاد دوباره آن را بخیه زده و می‎دوزند ) و یا دچار پارگی واژن در طول زایمان شده‎اید ( این مسئله برای همه‎ی خانم‎ها پیش نمی‏آید). علاوه بر بخیه‎هایی که برای بسته شدن این شکاف زده می‎شود در صورت تمایل شما، پزشک یا ماما می ‎تواند یک یا دو بخیه به آن اضافه کند تا تنگی مطلوب ایجاد شود. اما فراموش نکنید که در صورت تنگی بیش از حد واژن عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم‎ها اتفاق می‎افتد مزید بر علت شده و سردی زوجین به یکدیگر را سبب خواهد شد. البته با انجام ورزش‎های کِگِل یا ورزشهای عضلات کف لگن در طول مدت بارداری نیازی به زدن بخیه‎های اضافی هم نیست.
انجام ورزشهای کِگِل بطور مرتب در دوران بارداری و پس از آن کمک شایانی به آسان‎ تر نمودن عمل وضع حمل می‎کند همچنین با سفت کردن عضلات واژن دربالابردن لذت جنسی در هنگام عمل دخول، بند آمدن خونریزی، داشتن نزدیکی بدون درد پس از زایمان موثر است.

شنیده‎ام که اگر در وان آب داغ و یا در زیر دوش آب داغ نزدیکی کنیم، به‎ دلیل گرمای آب اسپرم‎ها کشته می‎شوند و احتمال حاملگی وجود ندارد، نتوانستم باور کنم و بهتر دیدم که از شما سئوال کنم،

خیر، نزدیکی کردن در وان حمام، زیر دوش، در استخر، هم می‎تواند منجر به حاملگی شود و هم انتقال یافتن امراض مقاربتی.دستگاه تناسلیِ خارجیِ مردان از یک آلت و کیسه‎ی بیضه‎ها ( حاوی دو بیضه) تشکیل شده است . کار کیسه مذکور این است که بیضه‎ها را در دمایی برابر با ۵ درجه خنک‎ تر از دمای بدن نگاه ‎دارد. عمل اسپرم‎سازی نسبت به تغییرات دما بسیار حساس است. در هوای گرم ماهچه‎ های کیسه‎ی بیضه‎ها شل می‎شود و در نتیجه بیضه‎ها از بدن دورتر می‎شوند و حرارت آن‎ها پایین‎تر می‎آید. برعکس در هوای سرد، این ماهیچه‎ها منقبض می‎شوند و بیضه‎ها اختلاف ۵ درجه‎ای خود را حفظ می‎کنند. البته نشستن در آب داغ در عملِ معمول اسپرم‎سازی اختلال ایجاد می‎کند اما برای جلوگیری از بارداری کافی نیست. برای مردانی که دچار اختلالات باروری هستند توصیه می‎شود که از نشستن در آب داغ، گرفتن سونا و اعمال مشابه خودداری کنند. بطور کلی توصیه می‎کنم برای اطمینان بیشتر همیشه از کاندوم استفاده نماییدحتی در وان!

روش های جلوگیری از بارداری چیست؟

استفاده از قرص های ضد بارداری در انواع مختلف، کپسول های زیر پوستی، کاندوم، بستن لوله در خانم ها، بستن لوله در آقایان یا وازکتومی، آیودی، روش طبیعی و تزدیکی منقطع از شایع ترین راه های جلوگیری از بارداری هستند. که چنانچه هرکدام صحیح استفاده شوند در صد موفقیت بالایی دارند.

نحوه کارکرد قرص ضد حاملگی چگونه است؟

قرص‎های ضد بارداری ترکیبی حالتی شبیه به حالت بارداری را در بدن فرد به وجود می‎آورند. در این حالت بدن زن دیگر تخمک آزاد نمی‎کند، مخاط رحم کلفت‎تر می‎شود در نتیجه اسپرم نمی تواند به آسانی وارد آن شود و چنانچه اسپرمی وارد رحم شود دیواره‎های آن اجازه‎ لانه گزینی را نمی‎دهند در نتیجه اسپرم از بین می‎رود.

در حال حاضر اکثر قرص‎های ضد بارداری ترکیبی از دوهورمون پروژسترون و استروژن هستند مگر در مواقع خاصی که مصرف یکی از این هورمون‎ها برای فردی در شرایط خاص مضر باشد و نوع غیر ترکیب نشده‎ آن را به تشخیص پزشک خود استفاده نماید.

نحوه‎ مصرف قرص‎های ترکیبی معمولاً به این صورت است که فرد ۲۱ روز قرص‎ها را بطور منظم و هرروز مصرف می‎کند و ۷ روز بین آن فاصله می‎دهد. در این هفت روز خونریزی شبیه به پریود اتفاق می‎افتد و هنوز جلوگیری از بارداری ادامه دارد. پس از روز هفتم دوره‎ جدید قرص‎ها شروع می‎شود. برخی از اقسام قرص‎ها هستند برای مصرف آن‎ها فرد هر روز قرص‎ها را می‎خورد اما باید در ترتیب خوردن آن‎ها نوبت را رعایت کند. ۲۱ قرص اول قرصهای ضدبارداری هستند و ۷ تای آخر هیچ اثری ندارند و فقط برای اینکه افراد دوره‎ی بعدی را سهواً دیر شروع نکنند تجویز می‎شوند.

در مورد مصرف قرص‎ باید بدانید که در صورتیکه قرص‎ها مرتب و سر زمان معین خورده شوند مطمئن‎ترین راه جلوگیری به حساب می ‎آیند. استفاده از این قرص‎ها برای اولین بار باید تحت نظر پزشک یا ماما انجام شود. به یاد داشته باشید که برخی داروها اثر قرصهای ضد بارداری را کم و یا خنثی می کنند. اگر برای هر موردی دارو برایتان تجویز شد به پزشک مربوطه اطلاع دهید که از قرص ضد بارداری استفاده می کنید. تا چنانچه تداخل دارویی وجود داشت از وسیله جلوگیری دیگری بطور همزمان در طول آن مدت استفاده کنید.

من می‎خواهم بدانم که آیا برای آقایان هم قرص‎های ضد حاملگی وجود دارد یا خیر و اگر جواب منفی است فکر می‎کنید تا چه زمانی همچین قرص‎هایی به بازار خواهد آمد؟

تحقیقات آزمایشگاهی که هم‎اکنون در ایالات متحده و اروپا در حال انجام است این نوید را می‎دهد که بین پنج تا هفت سال آتی چنین قرص‎هایی را در داروخانه‎ها داشته باشیم. حتماً می‎پرسید چرا اینقدر طول می‎کشد؟ به دلیل اینکه کنترل سیستم باروری مردان کار ساده‎ای نیست. دوران باروری خانم‎ها بدلیل پریود ماهیانه‎ای که دارند تقریباً منظم است و تنها ۴۸ ساعت در ماه قدرت بارورشدن را دارند ( البته این نکته که ۴۸ ساعتِ باروری‎شان در کدام زمان از ماه است هنوز مشخص نیست).

دانشمندان با توجه به زمان پریود ماهیانه‎ی خانم‎ها توانسته‎اند برای آن‎ها قرص‎های ضد بارداری تولید نمایند. برخلاف خانم‎ها، عمل اسپرم‎سازی در بدن آقایان ۷/۲۴ یعنی تقریباً نیم میلیارد اسپرم در روزاست به همین دلیل است که ابداع روش جلوگیری از بارداری توسط قرص برای آقایان هنوز مورد بحث و بررسی است.

بهترین شیوه برقراری جنسی کدام است؟

حالتی که هر دو با آن راحت باشید بهترین است. هیچ تجویز خاصی در این مورد وجود ندارد.

آیا برای خانم‎ها هم ارتباط جنسی از راه دهان مقدور است؟

بله، و بر طبق آمارهای موجود این روش که به عنوان پیش‎نوازی و یا آماده سازی خانم‎ها و نزدیک‎تر نمودن زمان رسیدن آنها به اوج لذت جنسی بکار می‎رود، در ۹۵% خانم‎های مورد تحقیق به عنوان روش محبوب شناخته شده است. با این روش چون از نظر ذهنی و جسمی شریک جنسی خود را آماده برقراری ارتباط جنسی می‎کنید هم او و هم خود شما لذت بیشتری از عمل دخول خواهید برد زیرا غدد مترشحه‎ای که در طرفین داخل واژن وجود دارند به تولید لوبریکنت (مواد لغزنده) بیشتری می‎پردازند که عمل دخول را آسان‎تر می کند.

پسری هستم ۱۹ ساله که مشکل بزرگی دارم. نمی‎دانم چطور بگویم اما وقتی با خانمی تنها می‎شوم بدون اختیار حالت نعوظ آلت را پیدا می‎کنم. دوستانم می‎گویند در این حالت باید به بالا و پایین بپری که وضعیتت به حالت طبیعی برگردد. آیا این تنها راه است؟

دوست عزیز حالت شقی یا نعوظ حالتی بی اختیار و کنترل نشدنی نیست. اولین کاری که باید بکنی این است که اگر با خانمی تنها شدی به مسائل جنسی فکر نکنی و برای اینکار بهترین کمک را کنترل نگاه به انسان می‎کند. چون هرگاه که شما به عنوان مثال به یقه‎ باز طرف مقابل خود نگاه کنی بی اختیار در پی آن به خیال‎پردازی مشغول می‎شوی که البته امری است کاملاً طبیعی ولی همه می‎دانیم که برای خانمی که مقابل شماست این مسئله خیلی خوشایند نخواهد بود وممکن است دوستان خوبی را بخاطر همین مسئله‎ کوچک که با کمی تمرین قابل اصلاح است از دست بدهی. در مورد روشی هم که دوستانتان پیشنهاد کرده‎اند باید بگویم که هنگامی شقیِ آلت رخ می‎دهد که آلت تناسلی پر از خون شود، وقتی شما در آن حال به بالا پایین بپری در واقع به زور می‎خواهی جریان خون را به حالت اول برگردانی و این مسئله ممکن است عواقبی چون عقیمی را برایت به دنبال داشته باشد پس مراقبه فکری بهترین کار است. کشیدن نفس عمیق هم کمک زیادی در کنترل سرکشی احساس جنسی می‎کند. در ضمن در این شرایط بهتر است لباس زیر و شلوار خود را طوری انتخاب کنی که تنگ نباشد چون لباس‎های تنگ هم عامل تحریک هستند.

آیا همسر آینده‎ شخص می‎تواند بفهمد که او پیش از ازدواج خودارضایی کرده است یا خیر؟

هیچ راهی وجود ندارد که کسی این مسئله را متوجه شود مگر اینکه خودتان به طرف مقابلتان بگویید. در حالت کلی همه فکر می‎کنند که یک فرد جوان خودارضایی می‎کند چون اکثریت اینکار را می‎کنند.

چرا پس از چند بار به انزال رسیدن مقدار مایع منی کم می شود؟ آیا این جای نگرانی دارد؟

بطور معمول اگر فاصله بین دفعاتی که به انزال می رسید کم باشد ( این زمان در میان افراد
متفاوت است) بطور طبیعی از مقدار و غلظت مایع منی کم می شود. این مسئله ربط چندانی به قدرت باروری ندارد، چون در هر قطره مایع منی میلیون ها اسپرم وجود دارد. در ضمن ضعف کلی بدن هم می تواند بر روی توانایی جنسی و مقدار مایع منی اثر بگذارد (به عنوان مثال شنونده ای که پرسیده بود چرا پس از ماه رمضان این حالت برایش پیش آمده است).

آیا رابطه جنسی از پشت باعث بزرگ شدن باسن میشود

پاسخ : خیر

(منبع : سایت پزشک و وبلاگ آمیزش جنسی)

گرداوری از : پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

 

مطلب پیشنهادی سایت تنظیم خانواده

پرسش و پاسخ جنسی

آموزش مسائل جنسی

پاسخ به سوالات شرعی زناشویی

پاسخ به شایعات جنسی

رابطه جنسی

مشاوره ازدواج،مشاوره جنسی

آموزش زناشوئی

آموزشهای جنسی

مشاوره جنسی،مشاوره آنلاین

فیلم رابطه جنسی

رابطه جنسی

رابطه جنسی

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شود

این مطلب در تاریخ جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
635685
ارز ادب دارم.ببخشید من هفت ماه هست که ازدواج کردم و هنگام رابطه وقتی سره التم رو دمه داغی میزارم ارضا میشم وفرصت نمیشه رابطه کاملیو داشته باشم و همسرم به شدت نارضایتی داره.حتی این مسعله داره منجر به اختلافمون میشه.چه کنم.سن سی ساله

سلام نخست همسرتان را از روش های غیر دخولی ارضا کنید سپس دخول انجام دهید و تعداد دفعات آنرا افزایش دهید

سلام جوابها عالی بودن ولی دوستان عزیزی که سوال میپرسن کمی از میزان وسواس فکری شون کم کنن بعضی سوالات و درخواستها بیهودس و یا جای هیچ نگرانی نداره امیدوارم همه یک رابطه عالی و لذتبخش داشته باشن


ایا ممکنه در حین رابطه ی جنسی بدون ارضا شدن، ناخوداگاه از مرد مابع منی خارج بشه و باعث حاملگی بشه

بله

سلام دختر 16 ساله ایی هستم که 3 روز از ازدواجم گدشته ولی هنوز نتونستم با همسرم رابطه برقرار کنم


سلام من‌تیناهستم‌ و۱۵سالمه‌ من‌۱سالی‌هست‌که‌باموضوع‌رابطه‌جنسی‌آشناشدم‌ و‌همیشه‌این‌مسئله‌توی‌‌ذهنم‌هست‌ سوالم‌اینکه‌میتونم‌باپسرعموی‌خودم‌رابطه‌برقرارکنم؟

سلام ارتباط جنسی در این سن معمولا بعد از تجربه به یک نفر منتهی نشده و فرد سمت روابط مختلف می رود لذا از رابطه جنسی قبل از ازدواج دوری کنید

باسلام وخداقوت من یه خانوم21 ساله ام که شاید به علت عدم اگاهی صحیح از رابطه جنسی بانامردم هیچ وقت نتونستم ارضا بشم مشکل اینه که بلد نیستیم یه رابطه دخولی داشته باشیم که باردارنشم اصلااز کاندوم خوشم نمیاد چون واقعا نمیتونم درست حسش کنمو لذت ببرم ازاون طرفم اصلا بدون کاندوم نمیشه چون نامزدم فوقش چند دقیقه دوام میاره و زود منیش میاده البته خوش میگه چون دیر به دیر باهام رابطه داره و خودارصایی نمیکنه ومن براش اینقد جذابم که نمیتونه خودشو کنترل کنه هردفعه که رابطه برقرار میکنیم زمان انزال دیرتر میشه بخاطر همین موصوع دیگه منو نمیتونه ارضا کنه اما خودم که استمنا میکنم حتی ارگاسم هم میشم و خوشم نمیاد که همیشه ازاین بابت ناراحته ایا واقعا زود انزالی داره یا طبیعیه چکار کنم که درمان بشه ممنون میشم کمکم کنید بخاطر همین که نمیتونه منیشو کنترل کنه ازم رابطه مقعدی میخواد چکارکنم

سلام به جز کاندوم روش های پیشگیری دیگری هم هست از آنها استفاده کنید ، تعداد رابطه را بیشتر کنید سمت خودارضایی نروید چراکه باعث می شود ازد خول به ارگاسم نرسید

سلام آیا آزمایشی هست که بفهمیم فرد خودارضایی می‌کند یا نه؟

سلام خیر

سلام من 27سالمه هنوز ختنه نشدم اگه باکسی رابطه جنسی کنم اشکال دارد؟

سلام تو رابطه تاثیری نداره اما برا سلامت و موارد بهداشتی بهتر است انجام شود

سلام من یه دختر ۱۶ سالم اندام جنسیم (کلیتوریس) بزرگه . اندازه طبیعی نداره میتونه یه مشکل باشه برام؟؟

سلام ژنتیکی است و مشکلی نیست

سلام من نامزد دارم و وقتی باهاش چت میکنم و بعضی اوقات تحریک میشم یه مایع بی رنگ ازم در روز دو سه دفعه خارج میشه ایا من مشکلی دارم؟؟؟

سلام طبیعی است

سلام. من پسر ۲۰ ساله ای هستم که از دوران بلوغ هیچ وقت توی خواب جُنُب نشدم. اما چون تابحال برام مشکل ساز نشده درگیرش نشدم. میخواستم بدونم این دلیل خاصی دارد؟ به خاطر خود ارضایی میتونه باشه؟ البته من همیشه خود ارضایی نداشتم و گاها داشتم. توی رابطه جنسی هم مشکلی نداشتم

سلام افرادی که خودارضایی یا فعالیت جنسی دارند کمتر جنب می شوند

عالی


سلام پسری 14 ساله هستم تا الان 4 بارابطه داشتم الان دوماهه سر آلتم قرمز شده و خون ریزی داره و اخیرا متوجه شدم کنار التم زگیل های دردناکی درمیاد، چند بار با ناخن گیر بردمشون ولی بازم درمیاد و موقع ادرار درد فوق العاده شدیدی دارم، با دکتر و شخصی هنوز در میون نذاشتم

سلام به متخصص پوست مراجعه و از کندن یا دست زدن به آنها خودداری کنید

سلام خسته نباشید ببخشید باید از کجا بدونیم پرده بکارت بهش صدمه رسیده یا نه؟ من خیلی نگرانم

سلام ممنون مراجعه به متخصص زنان و زایمان و معاینه

من در سن 12 سالگی بهم تجاوز شد از اون پسرهم پرسیدم گفت که من نکردم توش فقط بهش ساییدم الان 16 سالمه همین تابستان رفتم دکتر گفت که چیز خاسی توش نمیبینم منظور دکتر چی بود از این حرف؟

سلام باید از همان دکتر بپرسید منظورشان چه بوده ایشان معاینه کرده اند

سلام من ۱۸ سالمه و اندازه التم ۱۳ سانته ایا این طبیعیه یا نه؟ من فکر میکنم التم کوچیکه

سلام کاملا طبیعی است

پسری ۲۰ساله هستم که آب منی از من خارج نمی شود ن با خود ارضایی و ن با نزدیکی فقط آب مذی که شفاف وحجم آن کم است خارج می شود .

سلام به اورولوژیست مراجعه نمایید

سلام من ۱۴ سالمه و قبلا خودارضایی میکردم. حدود ۱ و نیم ماهی میشه که دیگه اینکارو نمیکنم و تصمیم به ترکش دارم.البته قبلا هم خیلی میزان خودارضاییم زیاد نبود اما چند ماهی میشه که فهمیدم لبه واژنم چروک شده و روز به روز افتاده تر میشه و دیگه مثل قبل تحریک نمیشم . خیلی نگرانم و نمیتونم با کسی مطرحش کنم بنظرتون باید چیکار کنم

سلام فرم لبه ها معمولا ژنتیکی است و ارتباطی با خودارضایی ندارد

سلام با سالم بودن پرده بکارت امکان بارداری وجود داره

سلام اسپرم می تواند از منافذ پرده بکارت عبور کند

عالی


سلام خسته نباشید من بواسیر دارم ولی به درخواست زیاد همسرم دوبار رابطه از پشت داشتیم خواستم ببینم خطرناکه ؟ و ممکنه مشکل ساز بشه

سلام بله

سلام. متاسفانه من سه چهار روز هست که تخیلات جنسی شدیدی می کنم. در این حین آلتم در حدود 1 ساعت به حالت نعوظ رفته و مایع مذی(شفاف و کم حجم) از من خارج می شود. اما بیشتر ادامه نمی دهم تا به انزال و خروج منی نرسم. این کار را شاید دوبار در روز انجام دهم. مشکل اینجاست که بعضا وقتی آلتم در حالت نعوظ است در پایه آن احساس درد می کنم. تازگی ها وقتی در حالت تحریک هم نیستم، احساس درد آزار دهنده ای در ناحیه ابتدا، زیر آلت و بعضا بیضه ها دارم. همچنین رگ بسیار برجسته ای در ابتدای آلت من قرار دارد. سوالم اینجاست که آیا این کار من(تحریک شدن و ادامه ندادن) آسیب زاست؟ و این درد هایی که من دارم ناشی از این رفتار است؟ با تشکر سن: 19

این کار عوارض جدی دارد

سلام،هیجده سالمه،وحدود هفت ساله متوجه یک دانه سفید رنگ در ناحیه ی تناسلی شدم که احتمال میره زگیل تناسلی باشه ،از هشت سالگی استخر میرفتم و احتمالا اونجا سرایت پیدا کرده، به هر حال این مشکل رو تا به امروز با کسی بیان نکردم و هیییچ گونه درمانی هم صورت نگرفته متاسفانه، در عرض دو ماه گذشته ،سه بار ،با فاصله های دوازده الی پانزده روزه پریود شدم، این ماه ها ماه های بسیار استرس آوری برام بودن، ایا ممکنه که به دلیل حظور اون زگیل این اتفاق افتاده باشه؟ یا مثلا به سرطان مبتلا شده باشم،؟با توجه به اینکه اون زگیل درمان نشده هنوز؟ تو رو خدااااااا به دادم برسید؟ چی کار کنم؟ در ضمن اون زگیل در طی این هفت هشت سال اصلا به تعدادش افزوده نشده و مثل یه دونه تو پر هستش، تو رو خدا زود تر راهنماییم کنید،من بجز سایت شما جایی رو ندارم نه شرایط دکتر رفتن رو دارم و نه شرایط به کسی گفتن تو رو خدا تو رو خدا جوابمو بدین، بازم ممنون

سلام لطفا جهت معاینه به پزشک زنان مراجعه نمایید

سلام ببخشید من پسری ۱۶ ساله هستم من از دوازه سالگی خود ارضایی میکردم و عواقبشو نمیدونستم الان میخام بیینم عقیم شدم یا ن میشه ی راهی بگین من نمتونم از خونه خارج شم ک برم دکتر ی راهی بجز دکتر رفن میشع بم بگین¡¿¿

سلام این عادت رو ترک کنید مشکلی نخواهید داشت

سلام وقتتون بخیر ببخشید من الان ۳ ماهه ک موقع پریود اصلا خونریزی زیاد ندارم خیلی خیلی کم شاید یه روزم نشه ولی هر وقت رابطه داریم موقع ارضا کلی خون میاد انگار ک پریود شدم ولی بعد دیگه هیچی نیس و فقط هم موقع ارضا خون میاد وقت دیگه اصلا

سلام به متخصص زنان مراجعه شود

سلام ببخشید اگه زن و مرد هیچکدوم ویروس ایدز نداشته باشن و باز هم بدون کاندوم رابطه داشته باشن،آیا احتمال الوده شدن به ویروس هست؟؟

سلام در صورتی که به جز همسر با فرد دیگری رابطه نداشته اند، خیر مشکلی نیست

سلام من ی دخترم حس میکنم خیلی شهوتی ام خیلی زیاد از حد معمول با چیزای خیلی کوچیک تحریک میشم حتی وقتی اندارم خودمو میبینم دست میکشم ب خودموو.....نمیدونم چی کنم,انگار تو هر لحظه اماده رابطه جنسی هسم! میخاستم بدونم یعنی من مریض جنسی ام؟؟؟

سلام وضعیت شما می تواند منشاء هورمونی داشته باشد

سلام بدون مراجع به دکتر از کجا باید فهمیدپرده بکارت سالم است یا نه

سلام کاربرگرامی تنها راه تشخیص درست و قطعی معاینه توسط پزشک می باشد

سلام دوست دخترم ناحیه قرمز دور مقعدش نسبت به ۳ ماه پیش بزرگتر و تغییر کرده ، این نشان رابطه مقعدیست یا عوامل دیگری هم ممکنست؟

سلام اعلام نظر با معاینه پزشک ممکن است و با شرحی که دادید امکان پاسخ صحیح و دقیق فراهم نمی باشد

سلام پسری هیجده ساله هستم و یک تکه پوست از بدنه التم ب سرش وصل است و پوست التم سوراخ سوراخ است انگای ک جای بخیه ها مانده میتوانید بگویید چکار کنم ایا امکان جراحی وجود دارد؟

سلام برای معاینه حضوری به اورلوژیست مراجعه نمایید

سلام ببخشید من فکر میکنم دهانه التم یکم گشاده چون بچه که بودم گوش پاک کن کردم توش اولش خیلی سوخت و نمیتونستم دستشویی کنم و بعضی وقتا بیضه ها و کمرم درد میگیره

سلام باید معاینه شود

سلام من یک پسر ۳۲ ساله هستم تازه نامزد کردم نامزد من وقتی به دیدنش میرم اصرار میکند که شب را در منزل پدریش بمانم و کن امتناع میورزم چندبارهم از من درخواست رابطه ی جنسی کرده ولی من هرچقدر بهش میگویم بگزار برای شب عروسی مخالفت میکنه حتی من رو با حرفهایی چون منو دوست نداری و شاید تو قدرت جنسی نداری اذیتم میکنه راه کار چیه من چطور بهش بگم که دوستش دارم ولی نمیخوام تا عروسی باهاش رابطه داشته باشم وضع مالیم هم خوبه هرچی بخواد براش تهیه میکنم اما جز اون مورد کمکم کنید بعضی وقتها به خودم میگم نامزدی رو بهم بزنم ادم مذهبی هم نیستم ولی دوست ندارم روابط قبل عروسی رو ممنون میشم .

سلام اگر عقد کردید میتوانید رابطه غیر دخولی داشته باشید، زنان از رابطه غیر دخولی می توانند به ارگاسم برسند

سلام بنده با یه دختر خانمی در ارتباطم که ۲۲ سال سن دارن سینه هاشون که از حد معمول بزرگتره که میگن ارثی هست بعدش واژن ایشون دارای زبانه یا همون گوشت های اضافی هست شل و چروک شده هست چون مثل بقیه افردا مرتب نیست خواستم بپرسم چرا این جوری هست و آیا امکان داره ایشون رابطه جنسی از جلو داشته باشن

سلام مواردی که عنوان کنید ژنتیکی است و ربطی به رابطه جنسی ندارد

سلام من برای اولین بار ک پریود شدم ترسیدم کاغذ دستمالی لوله کردم و داخل واژنم قرار اادم از کجا بفهمم من بکارتم سالمه میشه کمک کنین لطفا

سلام تشخیص نوع بکارت یا سالم بودن و آسیب دیدگی آن فقط با معاینه حضوری توسط دکتر زنان یا ماما با تجربه امکان پذیر است

سلام من اورال داشتم اما در اون موقع هم حتی هیچ مایع منی از من خارج نشد و واژنم کاملا خشک بود ایا مشکل جنسی دارم ؟

خیر غیر طبیعی نیست

باسلام من دختری مجرد بیست و هفت ساله دارم که همیشه یکی دو روز مونده به پریود بدنش تحریک میشه آیا راهکاری برای کاهش میل جنسی در این دوران دارید

سلام تحریک شدن و افزایش میل جنسی در این دوره طبیعی است حال چرا برای یک روال طبیعی دارو مصرف شود ؟

سلام من پسری ۱۸ ساله هستم که از ۱۴ سالگی به خود ارضایی روی آورده ام و الان در عرض ۱۵ ثانیه ارضا میشم خیلی هم نگران آینده ام هستم میترسم از زودانزالی میشه راهنمایی کنید؟

زودانزالی برای کسی که فعالیت جنسی مستمر ندارد غیر طبیعی نیست، اگر شما فرضا هفته ای سه مرتبه نزدیکی داشتید و آنوقت زود ارضا می شدید در این صورت باید فکر درمان می بودید اما الان که مجرد هستید و رابطه جنسی مستمر ندارید نباید نگران این موضوع باشید

آیا آب منی تاسیری بر سایز سینه یا باسن دارد اگه ندارد یک روش برایه بزرگتر کردن سینه بگویید

سلام خیر تاثیری ندارد، تمرینات ورزشی و ماساژ مطلب ذیل را بخوانید

ماساژ سینه برای افزایش سایز


سلام.ممنون از سایت خیلی خوبتون. میخواستم بپرسم اینکه میگن زگیل تناسلی فقط چند نوعش خطر ناکه و ما بقی خطر ندارن و باعث بیماری هایی مثل سرطان و عفونتنمیشن.اصلا ایا این موضوع درسته یا نه . و اگر درسته ایا برای تشخیص نوع بی خطر و خطر ناک توسط خودمون بدون مراجعه به بزشک راهی هست و اون راه چیه؟ در صمن اگر زگیل تناسلی داشتیم چه راهکار خانگی برای از بین بردنش هست. و ممکنه که رنگ زگیل تناسلی سفید باشه و مداوما حدود هفت سال حظور داشته باشه و تعدادش زیاد نشه و همون یه دونه بمونه؟ چون شنیده بودم زگیل گسترش پیدا میکنه... معذرت میخام که این همه سوال پرسیدم ولی اگر جواب بدین ممنون میشم

با سلام و احترام پاسخ سوالات شما گسترده است لذا بهتر است عضو سایت شده و از بخش ارسال سوال مطرح نمایید چون در بخش نظرات محدودیت پاسخدهی هست

سلام من ۱۵ سالمه آیا رابطه جنسی خیالی بیماری به وجود میاره؟

سلام رابطه جنسی محافظت نشده بله

با سلام آیا رابطه جنسی باعث لاغر شدن و ضعیف شدن بدن میشه

در صورت زیاده روی و عدم تامین کالری از دست رفته بله اما اگر زیاده روی نشود خیر و ارتباطی ندارد

سلام خسته نباشید من پسری ۱۶ ساله هستم و واقعا استرس شدیدی دارم که فکر میکنم یعنی یجورایی مطمئنم که آلتم کوتاهه طول آلت من ۱۲ سانته و قطرش هم ۱.۵ من خیلی نگرانم میشه لطفا بگید که کوتاهه یا نه و اگه کوتاهه میشه راهکاری بگید که بتونم آلتمو بلند و کلفت تر کنم چه طبیعی و چه قرصی یا دستگاه یا هرچیز دیگه ای

سلام استرس شما بی مورد و اندازه آلت تناسلی شما طبیعی است فریب تبلیغات غیر علمی در این موراد را نخورید

سلام ببخشیدتاکنون چهاربارباهمسرم نزدیکی داشته ام وهربارم همراه بادردوخون بوده است علت چیست؟؟

سلام دلایل مختلفی می تواند داشته باشد از تنگی دهانه رحم تا عفونت، خشکی واژن و یا واژینیسموس که باید جداگانه مورد بررسی قرار گیرد لذا به متخصص زنان مراجعه شود

سلام مدتی هست هنگام ورزش یا بلند کردن جسم سنگین التم خیلی جمع می شود و کوچک مشکل چیه؟ ۳۸ سالمه وزنم ۹۷ و قدم ۱۸۰

سلام باید از اورولوژیست راهنمایی بگیرید

سلام من روی سر آلت ۲ یا ۳ تا دونه خیلی خیلی ریز که رنگش تقریبا تیره هست زده آیا مشکلی هست؟ در ضمن من با کسی که فردی سالم بود رابطه مقعدی داشتم آیا امکان داره مشکلی برام پیش اومده باشه؟

بدون معاینه تشخیص ممکن نیست به متخصص پوست مراجعه شود

هربار سوالی در رابطه با لذت بردن از رابطه ی جنسی در مردان پرسیده میشه مستقیم این موضوع رو به ارگاسم و ارضا در مردان ربط میدن اینکه کسی در رابطه ارضا بشه ولی در حد انتظارش لذت نبره از رابطه چطوره؟ این موضوع رو چطوری میشه حل کرد لطفا راه حلی ارائه کنین ممنون میشم

سلام ارگاسم ناقص نیز داریم از طرف دیگر ممکن است مردی انزال شود اما ارگاسم نشود

سلام ،، من یکبار خودارضایی کردم و چند قطره مایع منی خارج شد ...البته اولین و اخرین بار بود تو عمرم...ایا این کم بودن ان نشانه ی بدی است؟ با توجه به اینکه من بسیار شهوت زیادی دارم

سلام همینطوری نمیشه نتیجه گیری کرد و پاسخ داد

سلام اگه سوال داشته باشم در مورد مسائل جنسی باید چه کنم ؟

با سلام عضو سایت شده و از طریق فرم ارسال سوال اقدام نمایید

سلام. میخاستم بدونم این که میگن خود ارضایی با کلیتوریس میتونه باعث بی حس شدنش بشه. یا اینکه کلاباعث بشه از رابطه با همسر لذت نبرد. آیا با ترک خود ارضایی و گذشت زمان میشه مشکل حل بشه و از رابطه لذت برد؟ یعی گذر زمان مشکل رو حل می کنه؟

سلام، خودارضایی از طریق لمس کلیتوریس باعث می شود تا زنان از رابطه دخولی به ارگاسم نرسند

سلام...من از بچگی ادم مذهبی بودم به طوری که حتی به الت تناسلی خودم م نگاه نکردم...حالا بسیار بسیار شوهت زیادی دارم ...شانزده ساله ام...به طوری که با کمتر از سی ثانیه فکر های بد جنسی....منی از من خارج میشود....الان موندم چیکار کنم....به الت تناسلی خودم فکر میکنم حتی نکاهم نمیکنم ولی باعث خروج منی میشود ...خلاصه یه لحظه غفلت ( البته تو این سن من بعد از چند بیست یا سی ثانیه میتونم دوباره به حالت اولم برگردم....و اون افکار رو بندازم دور...و همون لحظه اول مقدور،نیست...) چیکار کنم..؟؟خودارضایی م گناه هست ولی من زیاد خوب نیست حالم....

وضعیت شما طبیعی است و بهترین کار کنترل ذهن است از افکار جنسی پرهیز کنید


نظر شما در مورد مطلب پاسخ کوتاه به سوالات محرمانه جنسی شما چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehiاینماد

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
همسرم مخالف رفت و آمد با خانواده ام است
همسرم مخالف رفت و آمد با خانواده ام است

وظیفه زن‌ ‌شوهرها برای پیشرفت خانواده‌ها
وظیفه زن‌ ‌شوهرها برای پیشرفت خانواده‌ها

عاقبت عجله در ازدواج
عاقبت عجله در ازدواج

چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم
چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم

امکان نزدیکی زمان ابتلا به عفونت ناحیه تناسلی
امکان نزدیکی زمان ابتلا به عفونت ناحیه تناسلی

آیا قرص ضد بارداری باعث نازایی دختران می شود
آیا قرص ضد بارداری باعث نازایی دختران می شود

چطور فردی را از خودکشی منصرف کنیم
چطور فردی را از خودکشی منصرف کنیم

زنان با این 12 شرط می توانند طلاق بگیرند
زنان با این 12 شرط می توانند طلاق بگیرند


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

15376

بازدید امروز:

27956

بازدید دیروز:

250147602

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام