شوگر مامی به چه کسی می گویند ؟

شوگر مامی به چه کسی می گویند

معنی شوگر مامی (Sugar mummy) دقیقا برعکس شوگر ددی ها براساس نیازهایشان سرمایه گذاری می کنند، شوگر مامی در ایران و در شهرهای بزرگی چون تهران نیز پیدا می شود،تا جایی که بخشی از محتوای سریال ایرانی مانکن نیز بر همین اساس بوده است.

قبلا در باره شوگر ددی و شوگر بیبی دختر صحبت کرده ایم که می توانید مقاله مطلب مرتبط شوگر ددی به چه کسی می گویند را مطالعه نمایید.

شوگر مامی کیست ؟

خانم های مسن و پولداری که پسران جوان را تامین کرده و در عوض از آن ها به عنوان پشتوانه ی عاطفی یا جنسی حمایت می کند.سایتهای بخصوصی که این افراد را معرفی میکنند باید طبق قراردادی توافقی که بین طرفین تنظیم شده عمل کنند. با توجه به این که خانم ها در سنین مختلف نیاز عاطفی شان را از آقایون دریافت کرده اند در چنین رویه ای هم در ازای مبالغ زیادی پول و ...شرکت در جشن ها به عنوان یک همراه ، همراهی در سفرها وگردش ها و... است.

برای شوگر مامی چی مهم است

برای شوگرمامی ها چه چیز بهتر ازپسر جوان و با نشاطی که بتواند مدتی با اوباشد و اوراهمراهی کند که برای او یک مزیت در رابطه محسوب میشود، در شرایط کنونی کشورها که شغل و درآمد ها با یکدیگر همخوانی ندارند و از طرفی هزینه های بالای زندگی و فشار روی پسرهای جوان باعث شده که درخواست برای شوگر مامی ها ایجاد شود.

خانم های مسن معمولا به پختگی احساسی رسیده اند و نیاز نیست همچون خانم های جوانتر آن ها را از درگیری های ذهنی و احساسی سرشار کنند.آن ها خوب می دانند که پسران جوان چه چیز میخواهند وچه مواقعی بهتر است آن ها را تنها بگذارند.داشتن سرمایه ی مالی وبلندپروازی هایش برا پسران جوان بالاترین خواسته است تا آن ها را به سر منزل مقصود یرساند.

 

در زمانی که افراد همسن وسال و جوان در رابطه با دوستان و نزدیکان خود ارتباط برقرار میکنند ممکن است باعث ایجاد پشیمانی یا ناراحتی شود و مورد تحقیر و تمسخر دیگران قرار بگیرند .حتی در صورتی که به طور مخفیانه این ارتباط ها شکل بگیرد به طور ناخودآگاه مقایسه ای انجام خواهد داد .هرچند احساسات کمتری در بین افراد مذکر وجود دارد ولی این زمینه ای است تا همان نیاز اندک احساسی اش اقنا نشود.چنین روابطی قطعا جذابیتی نخواهد داشت هرچند از دید برطرف شدن نیاز جنسی هم بنگریم باز هم قادر نخواهد بود تا نیاز درست شخص جوان و پرشوحالی را برطرف کند و حس رضایت در طرفین را کم میکند.

شوگر مامی ها ممکن است توانایی رابطه جنسی نداشته باشند

برخی از شوگر مامی ها با توجه به شرایط سنی توانایی جسمانی برای برقراری رابطه جنسی ندارند،بر عکس شوگر ددی که معمولا به دنبال ارتباط جنسی هستند ، شوگرمامی ها لزوما بر اساس نیاز جنسی سمت این روابط نمی روند بلکه صرفا نیاز به یک پشتوانه با نیروی جوان دارند، تا حس جوانی را تجربه کنند .

در می یابیم که در دنیای مدرن امروز و باتوجه به پیشرفته شدن جوامع راه های زیادی برای شناخت افراد چه شوگر ددی چه شوگر بیبی و چه شوگر مامی ها و دیگران وجود دارد بهتر است قبل از انجام هر کاری به بررسی سودو زیان آن بپردازیم چراکه عواطف احساسات در درجه ی اول روح و روان شخص را درگیر و خدشه دار خواهد کرد و مادیات را سر مقصود آرزوها در نظر نگیریم هرچند وجود پول رفاه زیادی به همراه دارد اما به منزله ی آرامش کامل نیست.افرادی با ارتباط برقرار کردن با دنیای شوگرددی و مامی ها میخواهند یک شبه راه صدساله را طی کنند. در جامعه ی امروزی ما هم افراد زیادی دیده می شوند.درمقابل آن هم کسانی هستند ترجیح میدهند همسرانشان را عاقلانه یا بر مبنای عشق انتخاب کنند.در کل ریشه ی بیشتر این ازدواج ها و روابط مشکلات مادیست که باعث هنجار شکنی دربین جوانان شده است.

مواردی کوتاه برای معایب رابطه با شوگر مامی:

  • ممکن است چه در سمت شخص پولدار و چه در سمت شخص جوان مورد سواستفاده قرار بگیرند

  •  طرفین از نظر عاطفی و احساسی عاجز خواهد ماند

  •  طرفین بر مبنای پول و روابط جنسی ارتباط برقرار خواهند کرد

  •  در مفابل با روابط دیگران مفایسه خواهند شد

  •  نگاه های سنگین و تحقیر جامعه را در پی خواهد داشت

  •  ارزش های طرفین بعد از روابط تغییر خواهد کرد

اگر به مسیر درست و شناخته شده حتی در این موارد برویم می توانیم از بسیاری موارد و خطرها جلوگیری و حتی کسب ثروت به همراه بینش و توانایی برای آینده ای بهتر داشته باشیم.بهتر است حریم شخصیتی خود را حفظ با این روابط سطحی به مخاطره نیندازیم و خود برای آینده ای بهتر تلاش کنیم.

 مطلب مرتبط بیشتر بخوانید: دلایل تمایل مردان به زنان بزرگتر از خودشان

این مطلب در تاریخ دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
15720
عالی


خب شوگر مامی عجیب نیس مثل همین سریال مانکن بعضی وقتا ادم مجبورمیشه


عالیه


من از رفتار پدر مادرم اصلا رضایت ندارم و تا حدودی از خودشون و از فامیل شون متنفرم ، شوگر مامی برای من یک معجزه است تا به خواسته هایم برسمنظر شما در مورد مطلب شوگر مامی به چه کسی می گویند ؟ چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehiاینماد

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
برای خوشبخت شدن در زندگی مشترک چکار کنیم
برای خوشبخت شدن در زندگی مشترک چکار کنیم

با توقعات زیاد همسرم از خانوادم چه کنم ؟
با توقعات زیاد همسرم از خانوادم چه کنم ؟

چرا نباید در نامزدی رابطه جنسی کامل داشت
چرا نباید در نامزدی رابطه جنسی کامل داشت

اصول دوران آشنایی
اصول دوران آشنایی

زمان پایان شیوع ویروس کرونا
زمان پایان شیوع ویروس کرونا

وقتی لاک می زنید چه اتفاقی برای شما می افتد
وقتی لاک می زنید چه اتفاقی برای شما می افتد

آثار آزار و اذیت جنسی زنان در محل کار
آثار آزار و اذیت جنسی زنان در محل کار

آمار دختران و پسران مجرد
آمار دختران و پسران مجرد


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

تست آنلاین ابتلا به کرونا

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

34686

بازدید امروز:

38664

بازدید دیروز:

237099432

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام