شوهرم به خواهرم علاقه دارد،علاقه به خواهر زن

شوهرم به خواهرم علاقه دارد،علاقه به خواهر زن

آیا می توان خواهر زن را صیغه کرد؟حکم رابطه با خواهر زن چیست ؟علاقه به خواهر زن یکی از عشق های ممنوع اما رایج است،گاهی وقتها رابطه داماد و خواهر زن دو طرفه است، در این مطلب به رابطه با خواهر زن و مسائل عرفی و شرعی آن می پردازیم.

ازدواج کردم اما احساس میکنم شوهرم به خواهرم علاقه دارد ، نگاه هایش او را مدام تعقیب میکند ، خواهرم معذب و رسمی است ولی شوهرم حواسش به او هست ، شوهرم مدام به او توجه میکند، حرفهای اورا بخوبی گوش میدهد نسبت به من دلسرد و بی توجه است، کارها و رفتارهای او مرا آزار میدهد خسته و نگرانم...

مردانی که عاشق خواهر زن خود می شوند

در بعضی از ارتباط های خانوادگی شاهد چنین گفتگوهایی هستیم که باعث فروپاشی یک ازدواج و خراب شدن رابطه با خواهرمان یا رسوایی شده باید از آن پیشگیری و به دنبال راه حل برای آن باشیم :

توصیه هایی برای خواهرانی که مورد نگاه های شوهرخواهرشان هسنند:

 • در این مواقع حساس بهتر است ابتدا رابطه ی خود قطع کامل کنید درصورتی که در شبکه های اجتماعی دنبال کننده یا پیگیر شما آن ها را حذف و حتی درصورت امکان سیم کارت یا اکانت های مجازی خود را تغییر دهید.

 • پاسخی به پیام ها و تماس های او به هیچ عنوان ندهید

 • درصورتی که فکر میکنید در مهمانی ها و دورهمی ها امکان حضورش هست در آنجا ظاهر نشوید یا به حد امکان رابطه را کم کند.

 • در یک مکان یا اتاق تنها بایک دیگر نباشید

 • درصورت نیاز به کمک هم از او دوری کند زیرا ممکن است روابط احساسی یا وابستگی بوجود بیاید.

 • خودتان را سرگرم کاری کنید به هیچ وجه ذهن خود را بیکار نگذارید تا فکر درمورد این موضوع برای شما آزار دهنده نباشد .

از آقایان محترم تقاضا میشود نسبت به روابط خود بیشتر دقت کنند خانواده ی خود را به هرچیزی ترجیح دهند حتی اگر با خانواده ی خود احساس رضایت ندارند در صورت امکان از یک مشاور کمک بگیرند تا از بسیاری فجایعی که باعث افسردگی و پشیمانی یا موارد ناراحت کننده میشود دوری کنند.زندگی خود را با فکر کردن با افکار پوچ و غیر منطقی و روابطی که سرانجامی ندارند تلخ نکنید این نوع ارتباط ها برای شما و دیگران حتی به صورت پنهانی دردسرساز خواهد شد.

چرا شوهرتان به خواهرتان علاقه دارد

رابطه با خواهر زن

خانم های عزیر نسبت به همسرهای خود بی تفاوت نباشید و از آن ها غافل نشوید علت مختلفی بر خیانت (مطلب مرتبط رفتار های زنان که باعث خیانت مردان می شود را بخوانید ) وجود دارد که یکی از آن دلسردی و بی میلی جنسی به همسر است حق شما در زندگی زناشویی لذت و آرامش واقعی است آن راازخود سلب نکنید، شاید آن حسی که انتظار دارد را از شما دریافت نمی کند.

گاهی وقت ها علاقه به خواهر زن دو طرفه است

ممکن است خواهر زن بنای این رابطه را برپا کرده باشد و او بوده است که قصد رابطه با همسرتان را داشته است،از طرف دیگر شاید احساس شما اشتباه باشد و علاقه ای خارج از رابطه داماد و خواهر زنی در کار نباشد در واقع ممکن است حساسیت های زیاد شما باعث شده باشد اینطور برداشت کنید.

حکم شرعی رابطه با خواهر زن

در دین اسلام نسبت خواهر به شوهر خواهر حرام اشت و نامحرم محسوب میشود و باید درمورد آن حجاب مناسب رعایت شود هچنین تماس بدنی و لمس حتی اگر قصدی در آن نباشد حرام است .کسی که با خواهر زن خود رابطه غیر شرعی داشته باشد عقد او باهمسرش باطل نمیشود و مستحق حدودهای شرعی میشوند.

هنگامی که مرد زنی را به عقد دائم یا موقت درآورده نمیتواند با خواهر دختر ازدواج کند و اگر آگاهانه مرتکب این خطا شد همسرش به او حرام نمیشود ولی زنا انجام داده است بنابراین آن دو نسبت به هم حرام میشوند و نمیتوانند با یکدیگر ازدواج کنند هرچند اجازه ی همسر هم باشد.

 • اگرمعاشقه بدون دخول باشد ولی یکی از آن ارضا بشود زنا نیست اما حرام است ولی زن و مرد و یا خواهر زن به یکدیگر حرام نمی شوند.از نظر شرعی اگر بر حاکم شرع اثبات شود قاضی دستور شلاق(کمتر از زنا) را میتواند اجرا کند

 • اگر کسی زنی را به عقد دائم یا موقت درآورد نمیتواند با خواهر زن خود ازدواج کند اما در صورتی که خواهر فوت کند واجد شرایط ازدواج میشود.

 • اگر بین آن ها طلاق بائن جاری شود هم نمیتواند با خواهرزنش ازدواج کند.

 • اگر طلاق رجعی باشد در زمان عده هم نمیتواند با خواهرش ازدواج کند.

 • در عده ی عقد موقت ازدواج با خواهرزن جایز نیست .

از نظر دینی رابطه جنسی، صیغه با خواهر زن

[حُرِّمَتْ عَلَيْکُمْ أُمَّهاتُکُمْ وَ بَناتُکُمْ وَ أَخَواتُکُمْ وَ عَمَّاتُکُمْ وَ خالاتُکُمْ وَ بَناتُ الْأَخِ وَ بَناتُ الْأُخْتِ وَ أُمَّهاتُکُمُ اللاَّتي‏ أَرْضَعْنَکُمْ وَ أَخَواتُکُمْ مِنَ الرَّضاعَةِ وَ أُمَّهاتُ نِسائِکُمْ وَ رَبائِبُکُمُ اللاَّتي‏ في‏ حُجُورِکُمْ مِنْ نِسائِکُمُ اللاَّتي‏ دَخَلْتُمْ بِهِنَّ فَإِنْ لَمْ تَکُونُوا دَخَلْتُمْ بِهِنَّ فَلا جُناحَ عَلَيْکُمْ وَ حَلائِلُ أَبْنائِکُمُ الَّذينَ مِنْ أَصْلابِکُمْ وَ أَنْ تَجْمَعُوا بَيْنَ الْأُخْتَيْنِ إِلاَّ ما قَدْ سَلَفَ إِنَّ اللَّهَ کانَ غَفُوراً رَحيماً] 23 /نسا

خداوند در قران کریم می فرماید: حرام است برشما مادر و دختر و خواهر و عمّه‏ و خاله‏ و دختر برادر و دختر خواهر و مادرانتان که به شما شیر داده‏اند و خواهر شیرى شما (رضاعی) و مادران همسرانتان و دختر همسرشما(از شوهر قبلى) که در دامن شما تربیت یافته‏اند، به شرط آنکه با مادرانشان، همبستر شده باشید، پس اگر آمیزش نکرده‏اید مانعى ندارد (که با آن دختران ازدواج کنید) و (همچنین حرام است ازدواج با) همسران پسرانتان که از نسل شمایند (نه پسر خوانده‏ ها) و (حرام است در ازدواج) جمع بین دو خواهر، مگر آنچه پیشتر انجام گرفته است. همانا خداوند بخشنده و مهربان است‏.

 مطلب مرتبط بیشتر بخوانید: همسرم به زنان دیگر حس جنسی دارد

 مطلب مرتبط بیشتر بخوانید: آیا می توان با خواهر زن ازدواج کرد؟

این مطلب در تاریخ يكشنبه 30 فروردين 1399منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
77400

نظر شما در مورد مطلب شوهرم به خواهرم علاقه دارد،علاقه به خواهر زن چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
شوهرم مواد را ترک کرده اما اعتمادم به او برنگشته است
شوهرم مواد را ترک کرده اما اعتمادم به او برنگشته است

همسرتان بعد از ازدواج تغییر نمی کند
همسرتان بعد از ازدواج تغییر نمی کند

نشانه های بازیچه شدن در روابط عاطفی
نشانه های بازیچه شدن در روابط عاطفی

رفتارهای اشتباه دختران که فکر میکنند باعث جذابیت آنها می شود
رفتارهای اشتباه دختران که فکر میکنند باعث جذابیت آنها می شود

تمرین برای افزایش زمان انزال
تمرین برای افزایش زمان انزال

روابط جنسی سالم، فواید جسمی روشن
روابط جنسی سالم، فواید جسمی روشن

راه های بالا بردن اعتماد به نفس
راه های بالا بردن اعتماد به نفس

افزایش اختلاف سنی معکوس در ازدواج
افزایش اختلاف سنی معکوس در ازدواج


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

2837

بازدید امروز:

30393

بازدید دیروز:

252686403

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام