سوالاتی در مورد پرده بکارت۲

دکتر رهام صادقی

 

خواهش می کنم از اندازه پرده بکارت از جنس اون وآیا استمنا تاثیری روی آن دارد یا نه؟؟؟؟و عکسی از ان متشکرم

پرده بکارت یا Hymen بر خلاف تصور عموم در خارج از واژن قرار گرفته و قسمتی از دستگاه تناسلی خارجی زنان به حساب می آید . پرده بکارت از جنس همان بافت ورودی واژن بوده و دورتادور ورودی واژن را گرفته است . ( بد نیست بدانیم نام این قسمت از یک خدای یونانی به نام Hymenaeus که خدای ازدواج و عروسی بوده گرفته شده است ) .
این پرده انواع مختلفی دارد :

* در تصویر بالا: مورد دوم از سمت راست نوع حلقوی و مورد دوم از سمت چپ دو قسمتی نام دارند.
این غشا در اثر ایجاد صدمه به شکلهای مختلف ممکن است در جاهایی دچار زخم و پارگی شود و دیگر ترمیم نشود . این پرده ممکن است به طور مادرزادی در افرادی وجود نداشته باشد ( اگرچه در اکثریت خانم ها هست ) و نیز ممکن است به طور مادرزادی کل ورودی واژن توسط این غشا پوشیده شده و سوراخی در آن وجود نداشته باشد .
حالا به هر نحوی ( ورزشهای مختلف ( چرخ سواری ، ژیمناستیک ، اسب سواری) ، استمنا و ... )به این پرده صدمه ای وارد شود باعث پارگی آن می شود.
پس به نظر می رسد بودن یا نبودن این پرده دلیلی قطعی بر باکره بودن یا نبودن فرد ندارد

--------------------


فاصله اولین نقطه ورود آلت تاپرده بکارت چقدر است؟


سلام ،
برای فهم بهتر لطفا به تصویر زیر توجه کنید (نمای شماتیک از دستگاه تناسلی زنانه):
در هنگام نزدیکی، آلت مردانه وارد واژن می شود (ناحیه صورتی). بالطبع برای رسیدن به ناحیه صورتی ابتدا می بایست از خطوط قرمز (پرده بکارت) رد شد و با توجه به اینکه قطر آلت مرد در هنگام نعوظ بیش از قطر ورودی واژن در هنگام وجود پرده بکارت هست، به دنبال ورود آلت به واژن این لایه نازک دچار پارگی می شود. پس برای «ورود» آلت، اولین نقطه عبور از پرده بکارت می باشد.

---------------------

آیا ممکن است با ورود آلت باز هم به پرده آسیبی نرسد؟و یا اگر پاره شد در د بسیار خفیف داشته باشد و هیچ خونریزی نداشته باشد؟


بله ، همانطور که در بالا هم دیده می شود، برخی از انواع پرده بکارت حالت حلقوی و ارتجاعی داشته و در هنگام ورود آلت مرد یا دچار پارگی نمی شوند و یا درحدی نیست که فرد متوجه آن شود . که البته تشخیص نوع پرده نیازمند تجربه بوده و معمولا متخصصین زنان در این زمینه تبحر دارند.

-----------------------


اقای دکتر من 20 سالمه و قبلا استمنا داشتم ولی مدتیه به خاطر ترس از پارگی پرده بکارتم از استمنا دست کشیدم ولی قبلا که خود ارضایی داشتم چون اطلاع زیادی در مورد پرده ی بکارت نداشتم و استمنایم با انگشت نبوده احتمال می دهم به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده باشه البته هیچ خونریزی ودردی وجود نداشته خواهش می کنم کمکم کنید
چه طور می تونم از پارگی یا سالم بودن پرده ی بکارتم اطمینان حاصل کنم؟من جرئت مراجعه به متخصص زنان برای معاینه رو ندارم البته به خاطر نگرانی از سالم بودن پرده ی بکارتم و با وجود نیاز شدیدی که به رابطه جنسی احساس می کنم تمام موقعیتهایی رو که برای اشنایی و ازدواج پیش می یاد رد می کنم


سلام،
راهی نیست که «خودتان» این مساله را متوجه شوید و معاینه می بایست توسط فرد ماهر و متخصص انجام شود.
نقل قول: انتخاب باز
و اگه پرده ی بکارتم اسیب دیده باشه چی کار کنم؟خانوادم شدیدا تاکید به ازدواجم دارن من باید چی کار کنم؟اونا ادمی نیستن که اگه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه قبولم کنن
خواهش می کنم جوابمو کامل بدین
متاسفانه پارگی پرده بکارت خودبخود ترمیم نخواهد شد. افرادی هستند که عمل ترمیم پرده بکارت را انجام می دهند ولی این کار غیر قانونی بوده و عواقب خاص خود را دارد.

-----------------------


برای پارگی پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم به سالم بودنش امیدوار باشم؟


حتما خونریزی به آن صورتی که انتظار می رود همیشه وجود ندارد و بسته به نوع پرده و خونرسانی ناحیه دارد و ممکن است تنها به صورت چند لکه کوچک باشد. شاید هم پارگی کامل به وجود نیامده باشد و تنها آثاری از ورود جسم خارجی در لبه های پرده دیده شود که تمام اینها باید توسط فرد متخصص و در وضعیت معاینه مناسب دیده شود. همیشه امید هست.


2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟


خونریزی همانطور که در بالا هم گفته شد ، ملاک مناسبی برای وجد یا عدم وجود پرده بکارت نیست. اما چون قطر ورودی پرده بکارت از قطر آلت کمتر است معمولا مرد به دنبال اولین نزدیکی با مانعی در سر راه ورود آلت به داخل واژن مواجه خواهد شد. که این هم به نوع پرده و جثه زن نیز مربوط می شود.

نقل قول: انتخاب
3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود


پرده بکارت اولین قسمتی است که در زیر لب بزرگ و کوچک قرار دارد، پس اگر از خارج به داخل در نظر بگیریم به این ترتیب خواهد شد: لب بزرگ- لب کوچک - پرده بکارت - واژن و رحم. که در صورتی که لب بزرگ و کوچک کنار زنده شوند اولین چیز بعد از آنها پرده بکارت یا دهانه ورودی واژن خواهد بود.


4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟


چیز ثابت و استانداردی وجود ندارد و به چثه و خصوصیات بدنی مربوط می شود ولی معمولا قطر آلت در حالت نعوظ از سوراخی که در پرده بکارت وجود دارد بیشتر خواهد بود

----------------------------

ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟


خیر، با توجه به موقعیت آناتومیک پرده با باز کردن پاها در شرایط عادی هیچگونه آسیبی به پرده بکارت نمی رسد اما در برخی ورزشها مثل ژیمناستیک (که حرکات پا بیش از حد معمول و مکرر است) یا اسب سواری (که ضربات مکرر به ناحیه تناسلی در حالتی که پاها بازتر حد معمول هستند، وارد می شود) ممکن است به پرده آسیب برسد. .

ایا با زور زدن (مثل زمان دفع)میتوان سوراخ پرده بکارت را دید؟

خیر، می بایست معاینه در وضعیت مخصوص و توسط معاینه کننده متبحر انجام شود.

-------------------
جناب دکتر من سال گذشته جهت معاینه بکارت به دکتر مراجعه نمودم، دکتر پس از معاینه تشخیص دادند که از نوع کنگره ای می باشد. خواهشمند است در خصوص نوع و سختی این نوع بکارت توضیحی بفرمائید.


نوع پرده با توجه به شکل ظاهری آن تقسیم بندی می شود و نشاندهنده سختی و ضخامت پرده نیست. ضخامت پرده هم در افراد مختلف تفاوت می باشد ولی در هر صورت اگر جسمی دارای قطری بیش از قطر سوراخ موجود در پرده ، وارد واژن شود (بجز موارد خاص) باعث آسیب به پرده خواهد شد.

و سؤال دیگر اینکه من حدود به 1 سال هست که نامزد هستم و هنگام ارضا شدن گاهی دردی را در ناحیه آلت احساس می کنم و همین باعث می شود که کناره گیری کنم، چاره کار چیست و آیا باید به دکتر مراجعه کنم؟؟


علل مختلفی باعث آمیزش دردناک می شود که اینجا به طور کامل بحث شده است.


و سؤال آخر آیا در روز آخر پریود امکان حاملگی وجود دارد؟؟؟ با تشکر از راهنماییهای شما.


خیر، حاملگی با احتمال بالا در حوالی روزهای تخمک گذاری (میان دوره قاعدگی) رخ می دهد.

-------------------------------

دختری هستم20 ساله و مجرد بی نظمی در زمان پریود (گاهی 28 وگاهی تا40روز) وجود ترشحات شفاف و رقیق و بی بو وخروج خون همراه ادرار در زمان پریود نشانه چیست آیا پرده بکارتم سالم است و چکار باید بکنم؟ با تشکر


ترشحاتی که ذکر کردید، معمولا در همه زنان وجود دارد و ترشحات طبیعی دستگاه تناسلی است. (مقدار این ترشحات در افراد مختلف متفاوت می باشد) خروج خون همراه ادرار در زمان خونریزیهای ماهیانه معمولا به دلیل خونریزی در دستگاه ادراری نیست و بیشتر ناشی از همان خونریزیهای ماهیانه می باشد. اگر پس از قطع خونریزیها باز هم خون مشاهده کردید به پزشک مراجعه نمایید.
پرده بکارت خودبخود آسیب نمی بیند. اگر کاری که باعث آسیب به ناحیه تناسلی شده و یا نزدیکی و رابطه جنسی نداشته اید، پرده شما سالم خواهد بود.

---------------------

به نظر شما پزشکان قانونی نسبت به پزشکان زنان ارجحیت دارند برای مراجعه و معاینه و گواهی و ... ؟؟؟


تنها مرجع قابل استناد در این مورد پزشکی قانونی است.

شما که می گوئید با ورزش بکارت پاره می شه آیا با ورزشهائی مثل ایروبیک شنا یا ورزشهای دیگر احتمال پارگی برای همه وجود دارد یا نه ؟ لطفاً در این باره بیشتر توضیح دهید


قطعا و لزوما با انجام ورزش آسیب به پرده بکارت وارد نمی شود، بلکه ممکن است در ورزشهایی که پاها زیاد از هم باز می شوند (کاراته ، ژیمناستیک) و یا ناحیه نشیمنگاه در معرض آسیبهای جزئی و مکرر (اسب سواری) است، به پرده بکارت آسیب وارد شود ؛ البته تشخیص و افتراق آسیب به این صورت و ناشی از نزدیکی توسط مراجع قانونی امکانپذیر است.

---------------------------

ببخشید میخواستم بدونم بغیر از خودارضایی و نزدیکی چه عاملی می تونه باعث پارگی پرده بکارت بشه؟


وارد کردن هر چیزی به داخل واژن می تواند باعث آسیب رساندن و یا پارگی کامل پرده بکارت گردد
همچنین در بعضی مواقع ضربات شدید نیز میتوانند پدید آورنده این ضایعه باشند

میخواستم بدونم تعداد نزدیکیها در تشخیص بکارت اولیه توسط پزشک اثر میگذاره.
یعنی اگه تعداد نزدیکیها زیاد بوده باشه میتونه طوری باعث تغییر شکل بکارت شده باشه که تشخیص نوع اولیه غیر ممکن شده باشه در
حالی که حدود 1 سال از آخرین نزدیکی گذشته باشه.
بله این احتمال وجود دارد.

بنده تازه عضو سایت شما شده ام وتقریبا 3 سالی است که پرده بکارتم را ازدست داده ام ولی الان تصمیم به ازدواج گرفته وبه دکتری هم مراجعه کرده وپس از معاینه دکتر از من خواست که قبل از شب عروسی به یک یا 2 روز برای ترمیم پرده بکارتم به ایشون مراجعه کنم

میخواستم بدونم که ایا بعد از عمل جراحی میتون با خیال راحت شب عروسی را بگذرانم
لطفا جواب منو بدهید در ضمن من ساکن ایران نیستم ودر اروپا به دکتر رفته ام

ترمیم پرده بکارت برای گول زدن همسر اخلاقاً کار درستی نیست ولی در هر صورت وقتی ترمیم کنید مشکلتان حل میشود البته بهتر اینه که چند روز جلوتر این کار را انجام دهید
در ضمن پرده ترمیم شده توسط پزشک قابل تشخیص است

----------------------------------

در صورت پاره شدن پرده چه تغیراتی در دوره پریودی بوجود میاد؟

سلام،
هیچ تغییری ایجاد نمی کند.

دیگه اینکه فاصله ابتدای وازن تا پرده بکارت به چند سانت می رسه؟؟؟؟


هیچ فاصله ای وجود ندارد، ابتدای واژن پرده بکارت قرار دارد

آیا پاره شدن پرده بکارت همیشه همراه با درد و خونریزی است؟

خیر
3) آیا آب و شنا کردن در استخر یا دریا ممکن است موجب پارگی پرده بکارت شود؟

خیر

4) آیا خودارضایی ممکن است منجر به پاره شدن پرده بکارت شود؟

بله

5) آیا فشار آب در دستشویی می تواند به پرده بکارت آسیبی برساند یا منجر به پارگی آن شود؟


خیر

----------------------------

دکتر رهام صادقی

 

.

این مطلب در تاریخ سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مقالات پزشکی و بهداشتی
تعداد بازدید
421579
سلام من دارای پرده نیمه حلقوی هستم و عقد کرده م و فقط سر الت همسرم وارد واژن من شد و کمی خون اومد ایا پرده من پاره شده؟

سلام تشخیص با پزشک بعد ازمعاینه است

سلام من ۱۶ سالمه و عقد کردم و ترس اینو دارم ک بکارتم رو از دست دادم همسرم فقط سرآلتشو فرو کرد و من خودم متوجه خون اومدنش نشدم و گفت با انگشت داخلش کردم زخم بوده گفت تمامش رو داخلش نکردن فقط سرش آیا احتمال پارگی هست؟

سلام ورود هر چیزی می تواند آسیب بهمراه داشته باشد ملاک تشخیص پس از معاینه می باشد

سلام خسته نباشید خدا قوت دکتر جان احسنتر بر شما

سپاس

سلام ببخشید من ۱۳ سالمه من. خواستم بشینم نشستم روی یک بروس آیا پرده من پاره شده ؟

سلام احتمالش کمه

سلام آقای دکتر میخواستم بدونم که اگه دوسانت آلت مرد بره داخل واژن دختر پرده آن پاره میشود

سلام بستگی به فاصله بکارت از دهانه واژن و نوع بکارت دارد در همه افراد یکسان نیست

سلام،خسته نباشید اگه هنگاه پریود دخول انجام بشه،پرده آسیب میبینه؟ من از یه نفر شنیدم که موقع پریود دخول انجام بشه هیچ اتفاقی نمی افته.آیا درسته؟؟

سلام ربطی نداره ، هم به پرده آسیب میرسه و هم دخول در قاعدگی باعث عفونت می شود

سلام من خیلی خود خوری میکنم وقتی که بچه بودم بازی میررم وسط پام رف به طور اتفاقی توسطل کلا پام گیر کرده وکمی در همون زمان خون اومد الان امکان پاره شدن پرده بکارتم هس یانه؟؟ واینکه میترسم به پزشک مراجعه کنم واصلا شرایطش نیست .اگه بخوام ازدواج کنم چیکار کنم میترسم کسی باور نکنه اصلا نمیدونم پرده دارم یانه،؟؟ میشه خواهشا کمکم کنین خیلی دارم اذیت میشم و میترسم چون من تا الان با هیچ کس رابطه ای نداشتم

سلام چرا می ترسید به پزشک مراجعه کنید ؟ قرار نیست اتفاق خاصی بیفته پزشک شما را معاینه و اطلاع می دهد بکارت سالم است یا آسیب دیده همین نه به گذشته شما کار دارد نه به آینده

سلام خسته نباشید ممکنه بعضیا بکارت نداشته باشن؟؟

سلام بله

سلام ایا با فرو کردن نیم بند انگشت میشه پرده از دست داد خواهشا جواب بدید

سلام احتمالش هست

سلام من وقتی ۵سالم بود روی تیزی تخت افتادم و خونریزی داشتم مادرم سریع منو ب دکتر برد ولی گفتن چیزی نشده و اگر یه اسیب دیگ ببینه پرده بکارتش ازبین میره میخام ببینم ایا اون خونریزی ک اومد دلیلش بجز این بوده

سلام ملاک نظر کسانی است که معاینه حضوری انجام داده اند

سلام اقای دکتر من قبلا روی یه وسیله افتادم جای حساسم خیلی درد گرفت ولی خونی ندیدم احتمال اینکه بکاراتم اسیب دیده باشه هست یه بارم انگشتمو وارد کردم

سلام بدون معاینه امکان تشخیص و اعلام نظر مقدور نیست باید به متخصص زنان مراجعه نمایید

در صورتیکه واژن رنگ اش کبود شود به چه معنی است و در ضمن پرده بکارتم حلقه ای است در داخل یک چیز مثله رنگ سرخ ایت میخواستم بدانم آیا پرده بکارتم سالم است

سلام رنگ واژن معمولا ژنتیکی است / نوع بکارت فقط با معاینه مشخص می شود

سلام خسته نباشيد يه سوال دارم بچه كه بودم يه بار انگشتمو همين اوايل كردم ٦ ماهه تازه متوجه پرده و پاره شدنش با انگشت شدم رفتم پيش ٧ تا متخصص زنان كه حتي يكيشون خيلي با سابقه و جزو هيئت علمي و حتي ميگفت تو پزشكي قانوني بودم و فكر ميكنم درست ميگفت و٦ تا دكترا گفتن سالم و حلقوي و ساده خونريزي هم داري يكي از دكترا گفت ستاره ايه و پارگي قدامي داره ولي پزشكي قانوني نامه سلامت ميده بهت چون معلومه دخول نداشتي و اين خانم تحقيق كردم تازه يك ساله تخصص گرفته چيكار كنم به نظرتون؟به حرف كدوم اعتماد كنم پزشك قانوني به راحتي نميشه رفت وگرنه ترسي نداشتم و ميرفتم به نظرتون باز برم معاينه؟

سلام و احترام، زمانی که بعد از مراجعه به 7 پزشک که معاینه کردند با اختلاف نظر و تشخیص مواجه شده اید طبیعتا نباید از ما انتظار داشته باشید که بدون معاینه تشخیص و اعلام نظر کنیم به نظر می آید شما در این باره دچار وسواس فکری هستید که به چند پزشک مراجعه کرده اید و گرنه بعد از اولین پزشک به پزشکان دیگر مراجعه نمی کردید بهر حال اگر قرار باشد در بین نظرات این پزشکان مبنا یکی از آنها باشد، اولویت با نظر پزشکی است که متخصص بوده و با تجربه بیشتر

من چندین بار خود ارضایی داشتم و چیزی حدود 5 سانت رو وارد خودم کردم ولی 1 روز قبل از پریودم بود یک قطره خون داشت آیا ممکنه پردم آسیبی دیده باشه؟

در صورت وارد کردن هر چیزی احتمال آسیب هست

سلام ببخشید من از روی نادانی ی وسیله اندازه ۱۰ سانت وارد رحم کردم و الان ن درد دارم ن خونریزی چن سری هم انجام دادم این کارو ولی چن سری ک خودم داخل رحممو نگاه کردم ی چیزی گوشتی دیدم ک اونم پاره شده بود یعنی احتمال اینک پردم پاره شده باشه هست؟؟؟

سلام تشخیص پارگی یا آسیب بکارت تنها از طریق معاینه حضوری توسط دکتر زنان امکان پذیر است

سلام،ببخشید من به به دلیل خارش واژن بطور ناخواسته به روی اون فشار اوردم و بعد از یک ساعت مقداری لکه خونی مشاهده کردم،دلیل بر اسیب پرده میتونه باشه؟ البته فردای اون اتفاق پریود من شروع شد علتش میتونه لکه بینی قبل پریودی باشه؟یا اسیبی رسیده؟؟؟

سلام و احترام ، کاربر گرامی آسیب بکارت فقط با معاینه قابل تشخیص است

سلام.من پرده بکارتم حلقویه و یه رابطه کوچیک داشتم و یه کوچولو اسیب دیده و دکتر رفتم گفته پرده سالمه فقط یه رگش پاره شده ایا زمان رابطه اولم با همسرم خون می اید؟دکتر گفته خون میاد ولی بازم میخوام مطمغن شم

سلام ملاک نظر پزشکی است که معاینه کرده

سلام ببخشید یه سوال داشتم این که من از سر کنجکاوی انگشتمو وارد خودم کردم اما ن دردی داشتم نه خونی وقتی ک انگشتمو وارد خودم کردم انتهای انگشتم فضای باز تری بود خواستم بگم که پرده بکارتم پاره شده ؟و اگه بستگی به نوع پرده داره من از چه نوع پرده ای دارم؟ لطفا جواب بدید

سلام از طریق توضیح دادن نمی شود نوع بکارت و یا آسیب دیدن آنرا تشخیص داد فقط و فقط با معاینه توسط پزشک امکان پذیر است

من از طفولیت خود ارضایی داشتم انگشت خود را داخل کردم اما نمیدانم خون آمد یا نه نزد هیچ پزشک مراجعه نکدیم و نمیتوانم بروم میشود آیا میشه از کدام طریقه خودم بدانم پرده بکارتم سالم اس لطفا جواب بدهید منتظرم

سلام فقط با معاینه پزشک امکان پذیر است

لطفا جوابمو بدید . من پردم از نوع تیغه ایه . یه سری از سر نادونی سوزنو یکم بردم لاخل سوراخ پردم ولی هیچ درد و سوزشی حس نکردم . الان خیلی پشیمونم از کارم بنظرتون پردم پاره شده؟

سلام فقط با معاینه امکان تشخیص هست

سلام اقای دکتر با مشاهده ی خونریزی از ناحیه ی وازن بعده ی اتفاق مانند افتادن از ارتفاع امکان اسیب بکارت وجود داره خواهش می کنم جواب بدین ممنون

سلام احتمالش هست اما خیلی کم

سلام نزدیک یک ساله ازدواج کردم رابطه جنسی هم داشتم ولی فقط حدود ۴ سانت دخول بوده ولی با هیچ خونریزی همراه نبوده لطفا کمکم کنید

عدم مشاهده خون غیر طبیعی نیست

ببخشید اندلزه سوراخ یکارت چقدر است ؟؟مثلا اگه اندازه ی نخود کوچکتر باشع طبیعیه ؟؟بنی با دخول پاره میشه؟؟

بسته به نوع بکارت و همچنین در افراد مختلف متفاوت است

سلام. ایا پارگی پرده بکارت همیشه باید درد داسته باشه؟

خیر

سلام من دختری 13ساله هستم همش برای بکارتم نگرانم نه چیزی تو اون ناحیه فرو کردم هیچ کاری نکردم چند بارم دکتر رفتم گفتن سالمه ولی نمیدونم چرا فقط درد میکنه اون ناحیه و ترشحات دارم ایا ممکنه بکارت اسیب دیده باشه

در صورتی که پزشک معاینه کرده و سلامت بکارت را تشخیص داده اند نگرانی شما بی مورد است ممکن است درد ناشی از عفونت وازینال باشه

سلام ،منم یه سوال داشتم ،نامزدم اگشتشو وارد الت تناسلیه من کرده و من هیچ خونریزی یا درد عجیبی نداشتم ،ولی آلتش وارد نمیشه چون درد زیادی دارم،میخواست بدونم پرده ی من نوعش چیه

با سلام خدمت شما کاربرگرامی ،نوع بکارت تنها با معاینه حضوری دکتر زنان قابل تشخیص است نه بر اساس توضیحات

سلام من داشتم ورزش میکردم که پام به وژانم میخوره و خون میاد اما بهم میگن که پاره نشده پرده بکارت فقط پام خورد و خون اومد

سلام باید دکتر زنان بررسی و تشخیص دهند

آقای دکتر اگر فردی کمتر از بند انگشت خود ب داخل واژه قرار داده باشد احتمال پارگی پرده بکارت هست و کلا تنگ تنگ باشد؟

بستگی به محل قرار گیری بکارت و نوع آن دارد چرا که در همه افراد یکسان نیست.

خوب بود


سلام شما می گین پرده بکارت یه غشای نازکه من وازن خودمو نگاه کردم یه لایه گوشت ضخیم دیدم که گوشه اون سوراخ کوچک داره ایا این ازاون پرده ضخیم هاست یا اصلا پرده نیست لطفا جواب بدین منتظرم

سلام کاربر گرامی تشخیص بکارت فقط و فقط با معاینه توسط پزشک امکان پذیر است

با نامزدم طولانی مدت نزدیکی داشتم و بعد از مدتی ب دلایل مشکلاتی جداشدم نوع پردم ارتجاعی بوده میخواستم بدونم باتوجه ب مدت زیاد نزدیکی ونوع پردم امکان داره ک بتونم پردمو ترمیم کنم?واینکه نزدیکی داشتن طولانی مدت چ تاثیری روی باقی مونده پرده داره

با سلام آثار نزدیکی بر روی بکارت از بین نمیرود و توسط پزشک متخصص قابل تشخیص است

سلام لطفا جوابمو بدین من از خوردی خود ارضایی داشتم بعدش انگشتمو از روی نادونی رو واژنم فرو بردم حالا وقتی نگاه میکنم ب واژنم پرده یی نیست فقد تو قسمت داخلش پرده یی سفید رنگ دیده میشه مگه امکان داره پرده کمی داخل تر باشه و کاملا هم واژنم دیده نمیشه شکل دندونه دندونه سفید رنگ تو داخلشه یعنی همون پردمه تو رو خدا جواب بدین عذر میکمم

سلام محل قرار گیری بکارت در همه افراد یکجا نیست از طرف دیگر بسته به نوع بکارت دارد و خودتان نمی توانید تشخیص دهید باید به متخصص زنان مراجعه شود تا معاینه و بررسی کنند

سلام، بنده هیچ سکسی نکردم ولی با انگشت میانی فشار دادم داخل رحمم، اما فاصله بکارت من به اندازه یک انگشت فاصله اش هست ایا این نورمال هست یا نه؟

فاصله بکارت تا دهانه واژن در همه افراد یکسان نیست مطلب ذیل را بخوانید

فاصله پرده بکارت تا واژن چند سانتی متر است


ببخشید من به داشتن پرده بکارتم شک کردم چون کاملا دهاته اولیه بدنم باز بود برای همین یه انگشت رو وارد بدنم کردم ایا وقتی یه انگشت کامل وارد بدن میشه اون پرده پاره شدست؟؟ لطفا جواب بدین

بسته به نوع بکارت دارد

بانامزدم قبلانزدیکی داشتم وپردم ازبین رفته ایا راهی نیست برای ترمیم همیشگی?

متوجه منظور شما از ترمیم همیشگی نشدم، اگر بعد از عمل ترمیم دخول انجام شود باز به بکارت آسیب می رسد ضمن اینکه بکارت ترمیم شده قابل تشخیص است

سلام آیا با فرو رفتن انگشت بکارت پاره میشه؟

بله

آیا آسیب جزئی پرده بکارت در برگه سلامت برای ازدواج ثبت می‌شود؟؟

بستگی به به پزشک دارد - اگر پزشک قانوین باشد بله

سلام ،ایا پرده بکارت با فرو کردن انگشت پاره میشود

احتمالش هست

بنده با نامزدم در حد لاپایی رابطه داشتم وکمی از سر آلت ایشون رفت داخل ولی ن دردی بود ن خونریزی آیا امکان پارگی است

تشخیص با پزشکت متخصص زنان بعد از معاینه میباشد

ببخشید من تو بچه گیم از یه جایی افتادم و کمی خونریزی داشتم ایا ممکنه پرده بکارت اسیب دیده باشه

احتمال اینکه با خوردن زمین آسیب برسه خیلی کم است برای حصول اطمینان جهت معاینه به دکتر زنان مراجعه شود

خوب بودنظر شما در مورد مطلب سوالاتی در مورد پرده بکارت۲ چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehi

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
دوستان شوهرم معتادند و شوهرم هم رفیق‌باز
دوستان شوهرم معتادند و شوهرم هم رفیق‌باز

نشانه‌های ناراحتی شوهرها که زنان نمی‌دانند
نشانه‌های ناراحتی شوهرها که زنان نمی‌دانند

نشانه مرد فریبکار در ازدواج
نشانه مرد فریبکار در ازدواج

اطمینان از پیشنهاد ازدواج به شما از جانب طرف مقابل
اطمینان از پیشنهاد ازدواج به شما از جانب طرف مقابل

میزان خون قاعدگی چقدر باید باشد
میزان خون قاعدگی چقدر باید باشد

تناسب جسمی
تناسب جسمی

چطور فردی را از خودکشی منصرف کنیم
چطور فردی را از خودکشی منصرف کنیم

آمارهایی از روابط جنسی در ایران
آمارهایی از روابط جنسی در ایران


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

تست آنلاین ابتلا به کرونا

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

8769

بازدید امروز:

26659

بازدید دیروز:

242256073

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام