شناخت احساس واقعی یک مرد با زبان بدن

شناخت احساس واقعی یک مرد با زبان بدن

بسیاری از زنان در واژه‌ها و کلماتی که مردان به کار می‌برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آن‌ها جذب شده است یا نه. درحالی که روی زبان بدن آن‌ها بیشتر برای شناخت احساس واقعی‌شان بیشتر می‌‌توانید حساب کرد تا به اطلاح زبان‌بازیشان!

شناخت احساس واقعی مردان با زبان بدن

- چشم‌ها

اگر او در هنگام صحبت، با شما تماس چشمی برقرار کرده و یا به نظر می‌رسد به شما خیره شده، احتمالا شما در نظرش جذاب هستید. با این حال، اگر او در چشمان شما نگاه نکرده و یا همیشه به اطراف توجه می‌کند (مانند تلفن همراهش)، پس او احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

راه دیگری که می‌توانید از چشم افراد احساسشان را بدانید، این است که ببینید آیا مردمکشان دچار اتساع شده یا خیر. این نشانه ظریف می‌تواند به این معنا باشد که او به شما علاقه‌مند است، چرا که اتساع یا گشاد شدن مردمک‌ها راهی است که مغزتان برای واکنش به چیزی که دوست دارد نشان می‌دهد.

چشمان مرد عاشق به سمت شما دوخته می‌شود، عمیق نگاه می‌کند و تا اعماق روح شما را می‌کاود. مردمک‌های چشمش سوسو زده و می‌درخشد،و علاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می‌چرخد و اغلب نگاهش نگران است این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگر می‌گردد.

- نحوه‌ی ایستادن

جالب است بدانید که چگونگی ایستادن یک فرد در نزدیکی شما می‌تواند نشان دهد که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. به عنوان مثال، آیا هنگامی که شما صحبت می‌کنید، او به طور مداوم به سمت شما خم می‌شود؟

در این صورت، این نشانه‌ای از این امر است که او به شما و آنچه که برای گفتن دارید علاقه‌مند است. با این حال، اگر او به عقب تکیه داده و به نظر می‌رسد حواسش به شما نیست، احتمالا حوصله‌اش سر رفته، و این نمی‌تواند نشانه خوبی باشد.

اغلب مردها زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می‌کنند شانه‌هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می‌رسد.او خود را طوری قرار می‌دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

همچنین بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف‌ترین نشانه‌های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می‌خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

این مطلب را بخوانید : زبان حرکت بدن چیست

- نحوه نشستن او کنار شما

زبان بدن مردان

با شناخت زبان بدن، احساس واقعی یک مرد را شناسایی کنید

یک راه ظریف برای اینکه زبان بدن مردان را بخوانید این است که به نحوه نشستنش در کنار خود توجه نمایید بخصوص نحوه قرار دادن پاهایش. اگر یک مرد پاهایش را طوری روی هم قرار دهد که بالاتنه اش از شما دور شود، این می‌تواند نشانه‌ای از این امر باشد که او به شما علاقه‌مند نیست. اگر مردی به شما علاقمند باشد، توجهش را به شکل مفهومی و معناداری به شما جلب می‌کند.

- دست‌ها

جدا از دستان عرق کرده ، دست‌ها می‌تواند به شما نشان دهد که مرد مورد نظرتان به شما جذب شده است یا نه؛زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می‌کند یا آن را روی لباسش می‌کشد ، یعنی اینکه او سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. ممکن است بازوی شما را در حین صحبت کردن لمس کند و این نشان دهنده صمیمیت و نزدیکی بیشتر با شماست.

- نزدیکی و تماس

اگر او برای نزدیکی بیشتر به شما تمایل نشان می‌دهد (به عنوان مثال، زمانی که با هم در حال پیاده روی هستید)، این نشانه خوبی از این امر است که او به شما علاقه دارد. از سوی دیگر، اگر او در تمام طول قرارتان سعی می‌کند فاصله بین خود و شما را حفظ کند، احتمالا علاقه‌ای به شما ندارد.

تماس فیزیکی، یکی از راه‌های نشان دهنده این امر است که آیا او به شما علاقه‌مند است یا خیر. مردان برای نشان دادن علاقه، به احتمال زیاد از تماس فیزیکی جزئی و غیر جنسی استفاده می‌کنند. این کار می‌تواند به سادگیِ لمس بازوی شما در هنگام صحبت یا قرار دادن دستش بر روی شانه تان باشد.

همچنین هنگامی که یک مرد به شما علاقه‌مند است، یکی از نشانه‌های زبان بدن مردان که روشن و واضح این است که او تمایل دارد دستانش را در دست‌های شما قرار دهد. این امر نشان دهنده تمایل به برقراری یک ارتباط نزدیک‌تر است.

- لبخند

یک راه دیگر برای تشخیص علائم چهره، توجه به لبخند اوست. ممکن است او لزوما تمام وقت نخندد، اما اگر مردی از گذراندن وقت با شما لذت ببرد، احتمالا او را حداقل چند بار در حال لبخند زدن خواهید دید. شما هم اگر از بودن در کنار کسی لذت ببرید، مطمئنا نمی‌توانید جلوی لبخندتان را بگیرید؛ بنابراین اطمینان داشته باشید که اگر او به شما علاقه‌مند باشد، رویکرد مشابهی با شما داشته و این امر را با لبخند‌های گاه به گاه نشان خواهد داد.

این مطلب را بخوانید : از کجا بفهمید مردی جذب شما شده است

این مطلب را بخوانید : زبان بدن زنان عاشق

 

این مطلب در تاریخ 2019-04-06 06:38:16منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مطالب قبل از ازدواج
تعداد بازدید
4160

نظر شما در مورد مطلب شناخت احساس واقعی یک مرد با زبان بدن چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

logo-samandehi

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
برگشتن به خانه بعد از قهر
برگشتن به خانه بعد از قهر

وقتی شوهر مدام تصمیم های اشتباه می گیرد
وقتی شوهر مدام تصمیم های اشتباه می گیرد

آسیب های روابط پنهانی قبل از ازدواج
آسیب های روابط پنهانی قبل از ازدواج

عواملی که منجر به مجرد ماندن دختران می شود
عواملی که منجر به مجرد ماندن دختران می شود

پرسش و پاسخ بارداری
پرسش و پاسخ بارداری

نقش رابطه جنسی در سلامتی
نقش رابطه جنسی در سلامتی

انواع اختلالات شخصیتی
انواع اختلالات شخصیتی

ازدواج با پسری که 16 سال از من کوچکتر بود
ازدواج با پسری که 16 سال از من کوچکتر بود


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

تست آنلاین ابتلا به کرونا

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

20170

بازدید امروز:

40306

بازدید دیروز:

241638961

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام