مشاور سنتر

مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب

منبع کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

www.asheghi4u.net

توجه به علت رعایت حقوق کاربران زیر 13 سال  و تعهدات اخلاقی مسئولین این پایگاه از درج برخی قسمتهای این مقاله خود داری کرده که با علامت نقطه چین  قرمز رنگ مشخص گردیده شده است ، کاربران عضو برای دریافت متن کامل این مقاله می توانند از طریق فرم سفارش مقاله اقدام کنند.

آناتومی جنسی

دکتر جان گری

چون تحریک قسمت میانی زن در کامیابی او نقش بسیار مهمی دارد، مایلم کمی وقت صرف تشریح آناتومی آن کنم. واژه زهار به معنی اعضای خارجی اندام تناسی زن است که شامل لیبنه بزرگ، لبینه کوچک، کلیتوریس و مهبل می‌شود.

لبینه بزرگ پیرامون لبینه کوچک قرار گرفته و هر دو شامل لایه‌های گوشتی‌ای‌ هستند که دارای هزاران تار عصبی ظریف می‌باشند. لبینه‌ها وقتی با ظرافت نوازش شوند تحریک، لذت و کامیابی زیادی ایجاد می‌کنند.

در جنوب لبینه، مهبل قرار دارد. مهبل مجرایی است که مرد از طریق آن وارد بدن زن می‌شود. در شمال لبینه نیز، کلیتوریس قرار دارد. چون کلیتوریس بسیار کوچک بوده و مرد فاقد آن است، غالباً نمی‌داند چقدر لمس شدن آن برای زن مهم است. به عنوان قاعده‌ای کلی به خاطر داشته باشید، بسیار اهمیت دارد مرد قبل از رفتن به جنوب به شمال برود.

بسیار مهم است مرد قبل از رفتن به جنوب، به شمال برود.

..............................................................................

اردو زدن در جنوب

در هنگام نوازش اندام تناسلی زن، باید هرازگاهی طرز نوازش را عوض کرد. انگشتتان را عوض کنید. حال، به جای یک انگشت از دو انگشت و بعد سه انگشت استفاده کنید. ...................

توصیه می‌کنم بعضی وقت‌ها بالشی بردارید و آن پایین در جنوب به مدت پانزده دقیقه کامل اردو بزنید. حواستان جمع باشد که تا مدتی نباید جای دیگری بروید. در این وضعیت، شکل آسوده‌ای به بدن خود بدهید و دست به آزمایش بزنید.

با ریتم تنفس او، حرکات خود را هماهنگ کنید؛‌ و همچنان که بیشتر به هیجان می‌آید، ریتم خود را تندتر کنید. سپس، به ریتم آهسته برگردید. به تناوب، ریتم تند و آهسته می‌شود. عجله‌ای هم نیست. اصلاً قرار نیست جای دیگری رفت. حرکات متنوع، بدون معنی و ترتیب، می‌توانند برای زن بسیار تحریک کننده باشند.

در حالی که از حرکات مختلف استفاده می‌کنید، این هنر شماست که به واکنش‌های او گوش دهید و پی ببرید کدامیک در آن روز موثرترین است. آن را بیشتر انجام دهید. بدانید چگونه با حرکات بازی کنید. انواع گوناگون را انجام دهید و سپس به حرکات اولیه بازگردید. باید متوجه بود، حتی یک حرکت موثر وقتی زیاد انجام شود، می‌تواند خسته‌کننده شود. با این حال، هرگاه که بسیار هیجان‌آور بود، تکرار متداوم آن می‌تواند در رساندن همسرتان به سطح بالایی از لذت یاری‌بخش باشد.

هرگاه حرکتی برای زن بسیار هیجان‌آور بود، تکرار متداوم آن می‌تواند در رساندن او به سطح بالایی از لذت یاری‌بخش باشد.

اردو زدن در جنوب مرد

در جنوب مرد، ایجاد لذت کردن یکی از راه‌های معدود برای ابراز عشق و علاقه به شوهر است. این کار می‌تواند هدیه زیبایی از عشق باشد که زن به مرد تقدیم می‌کند.

آلت مردان را به دو روش می توان تحریک کرد:

................................................................................................

می‌شود از حرکت تند بالا و پایین بدون فشار زیاد استفاده کرد. این حرکت سریع به مرد امکان می‌دهد لذتش را بهتر تحت کنترل در آورد؛ زیرا شدت کمتری از مقاربت دارد و در نتیجه مهارپذیرتر است.

اگر زن می‌خواهد شدت تحریک را زیاد کند، می‌تواند حرکت بالا و پایین را با فشار بیشتر انگشتان انجام دهد. حرکات و گیرش‌های متنوع و متفاوت تحریک رو به افزایشی برای مرد فراهم می‌آورند.

گسترش دادن لذت

دکتر جان گری

تحریک آلت تناسلی مرد بقیه بدن مرد را حساس می‌کند. حالا، زن برای لذت دادن بیشتر به مرد می‌تواند شروع به گسترش تحریک به تمام بدن مرد کند.

در این راه، او نیز مانند مرد نیاز به بازخورد دارد. وقتی در حال انجام حرکتی است که مرد واقعاً دوست دارد، می‌شود به او گفت: «از این حرکت واقعاً خوشم می‌آید.» به علاوه، نداهای لذت نیز به زن می‌فهمانند چه چیزی برای مرد خوشایندترین است.

با فشارهای مختلف و تند و کند کردن حرکات، می‌توان انرژی مرد را بالا برد، و سپس گذاشت تا انرژی‌اش آرام گیرد. هر بار که بر انرژی او افزوده می‌شود، لذتش نیز به طور فزاینده‌ای افزایش می‌یابد.

به هر حال، نقشی که تحریک آلت تناسلی در لذت مرد دارد، همان را مغازله در رشد هیجان زن به عهده دارد. وقتی زن در حال تحریک مرد است، مرد می‌آساید و در حالتی عشق را دریافت می‌کند که بیش از هر موقع دیگری آسیب‌پذیر است. بعد از آن که تمام تلاشش را برای لذت بخشیدن به خرج داده، اکنون نوبت اوست که دریافت کند. به همین ترتیب، مغازله راهی است که از طریق آن مرد به زن نشان می‌دهد دوستش دارد و از تلاش‌هایش سپاس‌گزار است.

در مقالات بعد، آیین‌های مختلف برای حفظ عشق‌بازی پایدار مرور می‌شود.

چگونه اعجاز عشق‌بازی را حفظ کنیم؟

مردان تشنه رابطه جنسی عالی‌اند، ولی زنان عشق‌بازی را می‌خواهند. حتی زن جدی، هدفمند و کارگزار قدرتمند نیز ارزش زیادی برای عشق‌بازی قائل است. عشق‌بازی اثر معجزه‌آسایی بر زنان،‌ در هر جای کره زمین که باشند،‌ دارد.

هر ساله،‌ زنان میلیون‌ها دلار پول خرج رمان‌های عاشقانه می‌کنند. این حقیقت آشکاری است. اما، برای برآوردن نیاز زن به عشق بازی، مرد باید ابتدا بداند عشق‌بازی چیست. دادن کارت‌های مختلف، گل‌ و هدایای کوچک، شب‌های مهتابی، تصمیمات خود برانگیخته و در بیرون از خانه غذا خوردن همه از اجزاء عشق ‌بازی‌اند.

البته نمی‌خواهم بگویم مردان به عشق‌بازی بی‌علاقه‌اند، بلکه مرد فقط نمی‌فهمد که چرا عشق‌بازی این قدر مهم است. او در ابتدا از عشق بازی خوشحال می‌شود، زیرا از طریق آن به زن مورد علاقه‌اش نشان می‌دهد چقدر برایش منحصر به فرد است؛ ولی اگر در آن شرایط رفتار رمانتیکی داشته، برای غریزه‌اش مفهوم نیست که چرا باید به انجام آن پس از چند سال همچنان ادامه دهد. شاید اگر مکرراً رفتار رمانتیک پدر و مادرش را می‌دید، نیازی نبود آن را یاد بگیرد.

اعجاز تقدیم کردن گل

به خاطر می‌آورم، روزی همسرم را به گل‌فروشی بردم و به انتخاب خود او چند شاخه گل برایش خریدم. می‌دانستم زنان گل را دوست دارند، ولی بعداً متحیر شدم چرا او مشتاقانه دوست دارد همچنان به آوردن گل برایش ادامه دهم. به هر حال، فکر می‌کردم، اگر گل خیلی دوست دارد، می‌تواند وقتی به خرید می‌رود آن را هم برای خودش بخرد.

برای بونی این طرز تلقی قطعاً غیررمانتیک بود. البته سرانجام اهمیت گل خریدن را کشف کردم و به همراه آن اهمیت تمام ایما و اشارات رمانتیک برایم آشکار شد.

چون زن می‌خواهد احساس رمانتیک داشته باشد، مایل نیست خودش برای خود گل بخرد، بلکه می‌خواهد عاشقش این کار را انجام دهد. حتی مایل نیست که آن را درخواست کند. اگر آن را درخواست کند، دیگر معنای عاشقانه‌اش از دست می‌رود و جزء عشق‌بازی به حساب نمی‌آید.

وقتی مرد برای زن گل می‌خرد از نظر زن سمبل آن است که مرد برایش اهمیت قائل است و نیازهایش را درک می‌کند- این نوع سمبل‌ها بخش بسیار مهمی از عشق‌بازی‌اند.

وقتی مرد برای زن گل می‌خرد از نظر زن سمبل آن است که مرد برایش اهمیت قائل است و نیازهایش را درک می‌کند.

آقایان حتماً تعجب خواهند کرد، ولی گلدان گلی که هدیه می‌آورند، هرچقدر هم که زیبا باشد، چندان چشم زن را نمی‌گیرد. او گل‌های چیده شده را می‌خواهد. دلیلش هم ساده است، زیرا بعد از پنج روز خشک می‌شوند. لطفاً حیرت‌زدگیتان را کنترل کنید. او به این علت این گل‌ها را می‌خواهد که بعد از پنج روز مرد دوباره و با خرید دسته گلی دیگر عشقش را به او ثابت کند.

بنابراین، خریدن گلدان گل رمانتیک نیست، بلکه چیزی است که زن جزو اسباب خانه به حساب آورده و باید از آن مراقبت کند.

چگونه می‌توان مرد را برای رمانتیک بودن یاری کرد؟

وقتی گل خریدن را فراموش می‌کنم، گاهی بونی کمکم می‌کند آن را به یاد آورم. او به جای این که مستقیماً درخواست گل کند، روش خوشایندی دارد. گلدان زینتی خالی را روی میز می‌گذارد؛ فقط همین. گلدان را که می‌بینم در دلم شیرینی هیجانی را حمس می‌کنم: «فراموش کرده بودم؟! بله، ولی عزیزم، قشنگ‌ترین گل را برایت می‌خرم.» در آن حال، اعتبار کامل یافته‌ام برایش دسته گلی را به خانه آورم.

با تقدیم گل، احساس شیفتگی و نشاط به من دست می‌دهد و او هم احساس می‌کند کاملاً برایش اهمیت قائلم، اما اگر گلدان زینتی را بگذارد و باز هم متوجه نشوم، به جای آن که خودش گل بخرد باز هم ترجیح می‌دهد به نحوی آن را از من بخواهد.

اگرچه این بار چندان رمانتیک نخواهد بود، ولی به خاطر گل‌ها سپاس‌گزار می‌شود و من به این علت که آن‌ها را آورده‌ام احساس صمیمیت بیشتری خواهم کرد. به هر حال، وقتی می‌بینم گل چقدر او را خوشحال می‌کند، با خود می‌گویم: «گل خریدن را نباید فراموش کنم.»

چرا عشق‌بازی موثر است؟

وقتی مرد قرار می‌گذارد، بلیط را می‌خرد، ماشین را آماده می‌کند و به همه‌ جزئیات رسیدگی می‌کند. این کار عشق‌بازی است. وقتی مرد مسئولیت رسیدگی به امور را به عهده می‌گیرد، به زن فرصت می‌دهد بیاساید و از احساس این که از او مراقبت می‌شود، لذت ببرد. این حالت برای زن مانند رفتن به مرخصی کوتاهی است که طی آن به قسمت مونث وجودش باز می‌گردد.

عشق‌بازی مانند مرخصی کوتاهی است که طی آن زن می‌تواند به خود بیاندیشد و بخش مونث وجود خود را احساس کند.

لحظات رمانتیک برای زنان بسیار یاری‌بخش‌اند. این لحظات به خصوص زنی را که در بیان احساساتش راحت نیست، بسیار قدردان می‌کنند. در لحظات رمانتیک، بدون نیاز به صحبت کردن، زن احساس می‌کند پذیرفته شده، تحسین شده، درک شده و از او حمایت می‌شود. فواید صحبت کردن نسیبش می‌شود، بدون آن که مجبور باشد درباره احساساتش حرف بزند.

رفتار رمانتیک هم مهر تأییدی بر پذیرفته شدن زن‌اند و هم مرد به این ترتیب با پاسخ به نیازهای زن نشان می‌دهد که درکش می‌کند و برایش اهمیت قائل است. این نوع رفتار نیازی را برای زن برآورده می‌کنند که صحبت کردن برآورده می‌کند. در هر دو مورد، زن احساس می‌کند حرف‌هایش شنیده شده‌اند.

عشق‌بازی و ارتباط

عشق‌بازی شکوفا می‌شود! بله، عشق بازی شکوفا می‌شود، زمانی که زن روزها پی هم شاهد همراهی عشق‌بازی با نیازهایش باشد.

در آغاز رابطه، زن واقعاً مرد را نمی‌شناسد. او به خاطر گرمای دل‌بستگی ممکن است فکر کند مرد به طور واقعی او را دیده، درک کرده و برایش احترام قائل است. این احساس مثبت، زمینه مساعدی برای عشق‌بازی و شور و شهوت فراهم می‌آورد؛ منتها بعد از ناامیدی‌های مکرر، به هر حال، این طلسم جادویی شکسته می‌شود.

حقیقت جز این نیست. اگر مهارت‌های گوش دادن و درک کردن را نیاموخته باشید یا زنـتان در بیان احساساتش مقاومت ورزد، سرانجام فکر می‌کند حرف‌هایش را نمی‌شنوید؛ و از این بابت، دچار احساس یأس می‌شود. در چنین حالتی، شاید حتی نفهمد چه اتفاقی افتاده. ممکن است شما برخی رفتار عشق‌بازی را داشته باشید، ولی دیگر اثر معجزه‌آسایشان را ندارند. وقتی زن همراهی عشق‌بازی با نیازهایش را نبیند و احساس نکند که روزانه حرف‌هایش شنیده می‌شود، حتی گل‌های چیده شده تأثیر بالقوه خود را از دست می‌دهند.

حقیقت جز این نیست. اگر مهارت‌های گوش دادن و درک کردن را نیاموخته باشید یا زنـتان در بیان احساساتش مقاومت ورزد، سرانجام فکر می‌کند حرف‌هایش را نمی‌شنوید؛ و از این بابت، دچار احساس یأس می‌شود.

به هر حال، صحبت کردن یکی از نیازهای جدی زنانه است. مهارت‌های پیشرفته برقراری ارتباط را به طور کامل در کتاب‌های دیگرم مورد بحث قرار داده‌‌ام؛ اما می‌توان مسیر طولانی‌ای را در بیان عشق بدون استفاده از کلمات نیز طی کرد. آفریدن آئین‌های عشق‌بازی این پیام را انتقال می‌دهند که: «دوستت دارم و برایت اهمیت قائلم.» حقیقتاً، با کمک عقش‌بازی، ارتباط برقرار کردن بسیار آسان‌تر می‌شود.

آفریدن آئین‌های عشق‌بازی

من و بونی در رابطه‌مان از چند آئین استفاده می‌کنیم که قسمت مونث وجود او و قسمت مذکر وجود مرا تغذیه می‌کنند. آئین‌های عشق‌بازی اعمال ساده‌ای اند که  نشان می‌دهند مرد برای زنش اهمیت قائل است  و از او مراقبت می‌کند و زن بسیار سپاس‌گزار مرد است و او را تحسین می‌کند.

آئین‌های عشق‌بازی اعمال ساده‌ای‌اند که نشان می‌دهند مرد برای زنش اهمیت قائل است و زن سپاس‌گزار مرد است.

در اینجا، مثالی می‌آورم: چون نویسنده‌ام، دفتری در خانه دارم. وقتی متوجه می‌شوم بونی به خانه آمده، بلند می‌شوم و پیدایش می‌کنم؛ به او خوش‌آمد می‌گویم و در آغوشش می‌گیرم. مانند تقدیم گل، با این آئین کوچک او احساس می‌کند برایش اهمیت قائلم و دوستش دارم. در نتیجه، خستگی‌اش در می‌رود، و من نیز با دیدن خوشحالی او، احساس می‌کنم دوست داشته‌ شده‌ام و مورد قدردانی قرار گرفته‌ام.

گاه که فراموش می‌کنم به پیشوازش بشتابم، بونی بعد از کمی درنگ به سراغم می‌آید و احوال‌پرسی می‌کند. سپس از من می‌خواهد در آغوشش بگیرم. وقتی این کار را می‌کنم، آثار سپاس‌گزار بودن در چهره‌اش پیداست.

خیلی از زن‌ها درخواست برای به آغوش گرفته شدن را ناجور می‌دانند. در آغوش‌گیری، باعث می‌شود زن احساس حمایت کند. پس، وقتی آن را بخواهد، یعنی مورد حمایت قرار نگرفته. مطمئناً اگر مرد پیش‌قدم شود، ‌بسیار رمانتیک‌تر است؛ ولی اگر فراموش کرد، بهتر است زن به جای رنجیدن آن را از او بخواهد.

بسیار رمانتیک است که مرد خود اقدام به در آغوش گیری کند؛ ولی اگر فراموش کرد، بهتر است زن به جای رنجیدن، آن را از او بخواهد.

درخواست عشق،‌ گامی بلند

اولین باری که بونی خواست به آغوشش بگیرم به یاد می‌آورم. این کار نقطه عطفی در رابطه‌مان بود. بونی به جای این که از در آغوش گرفته نشدن برنجد، از من درخواست کرد این کار را انجام دهم.

درخواست او برایم همچون هدیه‌ای از عشق بود. بونی این را فهمید. او متوجه شد بهترین راه برای دوست داشتنم این است که به من کمک کند در دوست داشتنش موفق باشم. همسرم پی به مهارت پیش‌رفته‌ای برد که برای حفظ رابطه‌مان بسیار مهم است.

بله، آن روز در اتاق مطالعه ایستاده بودم و او نداهایی از روی خستگی زیاد در می‌آورد...خوشبختانه کاملاً متوجه حرفش شدم و فهمیدم منظوری ندارد جز این که می‌خواهد در آغوشش بگیرم. پس، به جای دفاع از خود با تأکید گفتم: «بیا عزیزم، بیا تا در آغوشت بگیرم.»

بیرون غذا خوردن

باب هر وقت متوجه می‌شود سیدنی خسته است، پیشنهاد می‌کند خودش شام را بپزد و یا با هم بیرون شام بخورند. اگر باب متوجه خستگی سیدنی نشود و یا به هر دلیل فراموش کند سیدنی را از مسئولیت تهیه شام معاف کند، مشکل خیلی بزرگی نیست، اصل «درخواست کردن» همچنان برای همه آئین‌های عشق‌بازی قابل اجرا است. سیدنی به سادگی خواهد پرسید: «باب، آیا امشب برای شام بیرون می‌رویم؟» یا «باب، می‌روی چیزی برای شام بیاوری؟» یا «باب، ممکن است امشب شام را بپزی؟»

آن روی سکه این آئین آن است که اگر شام بیرون خانه صرف شود- هرچند پول شام متعلق به هر دوی آن‌هاست- سیدنی از بابت خوراک خوشمزه تشکر می‌کند، و اگر باب مسئولیت تهیه شام را به عهده بگیرد، باز هم سیدنی سپاس‌گزار همسرش می‌شود.

سفارش غذا

آئین کوچک دیگر در هنگام صرف غذا در بیرون از خانه این است که شوهر از همسرش بپرسد چه میل دارد و سپس وقتی پیشخدمت می‌آید خودش سفارش غذا را بدهد. اگرچه این کار همیشه لازم نیست، ولی وقتی مرد سفارش غذا را می‌دهد، ‌شام شام مخصوص خواهد بود. زن عملاً این پیام را دریافت می‌کند که شوهرش متوجه

اوست، علائقش را می‌شناسد و به او اهمیت می‌دهد. وقتی مرد برای زن سفارش غذا می‌دهد، معنایش این نیست که زن نمی‌تواند، بلکه این کار آئین عشق‌بازی کوچکی است که می‌گوید: «این همه برای من و بقیه زحمت می‌کشی،‌ پس بگذار من این کار کوچک را برایت انجام دهم.»

راه دیگر برای خلق فضای رمانتیک در رستوران این است که شوهر غذای مورد علاقه همسرش را سفارش دهد. به این طریق، زن بیشتر حس می‌کند مورد توجه است و نیازهایش درک می‌شوند.

به هر حال، اگر زن برای شوهرش سفارش غذا بدهد، شوهر احساس خوبی نخواهد کرد و ممکن است فکر کند همسرش از او پرستاری می‌کند. این عمل به هیچ وجه رمانتیک نیست. بنابراین، آن عمل مرد که برای زن رمانتیک است، شاید اگر زن انجام دهد، برای مرد اصلاً رمانتیک نباشد.

www.asheghi4u.net

 

این مطلب در تاریخ 2010-05-16 15:26:54منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
61081

نظر شما در مورد مطلب مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
پرسشهای متداول برای پیشبرد و موفقیت در روابط دوستی تا  ازدواج
پرسشهای متداول برای پیشبرد و موفقیت در روابط دوستی تا ازدواج

وام ازدواج با یک ضامن
وام ازدواج با یک ضامن

قاعدگی و درد زیر شکم و PMS
قاعدگی و درد زیر شکم و PMS

بو ها و عطرهای تحریک کننده جنسی
بو ها و عطرهای تحریک کننده جنسی

همسرم می گوید جن می بیند و شکاک است
همسرم می گوید جن می بیند و شکاک است

مهریه زن بعد از فوت همسر
مهریه زن بعد از فوت همسر


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق کلینیک لیزر شفا

 افراد آنلاین :

10868

بازدید امروز:

9419

بازدید دیروز:

268610814

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام