روشهایی برای دیر ارضا شدن

روشهایی برای دیر ارضا شدن

 

 چگونه دیر ارضا شویم:

یکی از بهترین شیوه دیر ارضا شدن روش start & stop

یکی از روشهای مؤثر براي آزادی از انزال زود رس یا دیر ارضا شدن شیوه start& stop اسم دارد. در این شیوه شما به فعالیت جنسی پرداخته و پس از آنکه تحریک شما به ماکزیمم رسید و درست قبل از آن که ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و براي مقطع کوتاهی اصلاً تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در اول امکان دارد مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زيادي برخوردار خواهید شد.

استفاده از روش ماستر و جانسون از ديگر راههای دیر ارضا شدن مرد است:این روش حاوی یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم ميشود . این شیوه از دیر ارضا شدن احتیاج به عزم و تمرین دارد ولی بسیار مؤثر است. ماستر و جانسون، حاوی تحریک سکسی به وسیله خود فرد یا زوج جنسی میباشد . انجام تحریک تا رسيدن به نزدیکی قله( ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

این کار در چند نوبت و اوقات گوناگون انجام ميشود و کم کم زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد حس ميکند زمان طولانی تری را صرف هر بار تحریک می نماید بعد از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی آغاز ميشود . مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام ميشود . به محض این که تحریک به قله نزديک ميشود با اشاره کردن به زن( پارتنر) مدتی وضعیت ریلکس بخود گرفته و مجددا نزدیکی آغاز ميشود .

squeeze technique روش فشار دادن، راهی براي دیر ارضا شدن:

شیوه فشار دادن در دهه ی ۶۰ ميلادي به وسیله مسترز و جانسون عرضه شد. در این روش فرد و یا شریک جنسی وی را از لحاظ جنسی به آرامی تحریک ميکند ، بعد زمانی که فرد به نزديک لحظهء انزال رسید، با انگشتهای علامت و شصت حلقه ای به دور آلت درست می کند و محکم آنرا می فشارد تا وقتی که فشار جنسی فروکش کند. بعد مجددا مرحله های بالا را براي سه بار تکرار ميکنند و دفعهء سوم اجازهء انزال را می‌دهند . با تکرار این کار ۱ تا ۲ دفعه در هفته کنترل جنسی آن ها بالا می رود و زمان نزدیکی را می توانند افزایش دهند.

چگونگی دیر ارضا شدن مردان و جلوگیری از زودانزالی:

استفاده برخی از داروها سبب پیدایش انزال زودرس مي شود

اما آنچه مسلم است، اين است كه زنان معمولاً ديرتر از مردان ارضا مي شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطبیق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه تر زوج، سبب نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي شود. در حالي كه مي توان با يك اموزش درست در اين زمينه از حس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.

مشكلات رواني كه به اشكال گوناگون مي توانند سبب ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. به عنوان مثال استرس، هيجان و استرس هاي رواني كه فرد در زندگي روزانه خود دچار آن ها مي شود در پیدایش بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي كنند.

معمولاً اين هيجانات و استرس ها سبب مي شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي روابط جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني سبب پیدایش انزال زودرس مي شود، ترس از پیدایش اختلا ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد سبب مي شود تا بصورت ناخود آگاه انزال زودتر از هنگام رخ دهد. اما در موردهای نادري هم استفاده برخي داروها مانند بعضي از دارو هاي اعصاب سبب پیدایش انزال زودرس مي شود.

 

یکی از روشهای موثر برای دیر ارضا شدن روش start & stop است

با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و بعد سعی کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مقطع زمان روابط جنسی را افزايش دهيد. سعي کنيد زماني که به آستانه انزال نزديک مي شويد کاری کنيد تا برانگيختگی کم تر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباری صورت پذيرد. هر موقع که حس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ی انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه بخود مهلت بدهيد تا آهسته شويد و زمانيکه تحريک اندکی کم تر شد، دوباره بکار خود ادامه دهيد.

 
بیشتر بدانید: نحوه تاخیر در انزال

بیشتر بدانید: راه های درمان انزال زودرس

بیشتر بدانید: چه زمانی انزال زودرس طبیعی است

 

این مطلب در تاریخ 2019-08-18 15:03:15منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:4.8
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
6052

نظر شما در مورد مطلب روشهایی برای دیر ارضا شدن چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
مشاوره ازدواج:دختر مورد علاقه ام بی پولی سرش نمی شود
مشاوره ازدواج:دختر مورد علاقه ام بی پولی سرش نمی شود

زنان چطور عاشق می شوند
زنان چطور عاشق می شوند

طبق آخرین آمار اعلام شده در کشور ۳۱ درصد مردان مشکل جنسی دارند
طبق آخرین آمار اعلام شده در کشور ۳۱ درصد مردان مشکل جنسی دارند

برای دیر انزالی چه قرصی بخوریم
برای دیر انزالی چه قرصی بخوریم

این اختلال ها زمان خواب سراغ شما می آیند
این اختلال ها زمان خواب سراغ شما می آیند

زمان تصمیم گیری برای طلاق
زمان تصمیم گیری برای طلاق


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

9052

بازدید امروز:

32423

بازدید دیروز:

255663746

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام