چطور برای ارگاسم زنان رابطه جنسی را طولانی کنیم

چطور برای ارگاسم زنان رابطه جنسی را طولانی کنیم

چنانچه اشاره کردیم مدت زمانی که یک زن نیاز دارد تا به ارگاسم یا اوج لذت جنسی برسد چیزی حدود 20 دقیقه است که البته این مدت در برخی دیگر از منابع علمی کمتر و چیزی حدود 13 دقیقه نیز عنوان شده است. در هر صورت زنان مدت زمان بیشتری احتیاج دارند تا در یک رابطه جنسی به ارضای کامل دست یابند. از این رو برای اینکه هر دو طرف آن‌طور که باید بتوانند از رابطه خود لذت ببرند، باید مدت زمان سکس را با راهکارهایی موثر و همچنین افزایش زمان معاشقه بیشتر کرد. ارضا نشدن در رابطه جنسی هم برای زنان و هم برای مردان عوارض نامطلوبی را در پی دارد. رابطه جنسی نه تنها باید محافظت شده باشد و در آن از روش‌های پیشگیری از بارداری ناخواسته مثل استفاده از کاندوم کمک گرفته شود بلکه کیفیت آن نیز باید در مرکز توجه قرار گیرد.

 

چگونه رابطه جنسی را طولانی تر کنیم ؟

رابطه جنسی که در آن طرفین روی مدت زمان رابطه کنترل لازم را ندارند، آسیب‌های روانی فراوانی داشته و عامل بسیاری از خیانت‌ها در زندگی زناشویی می‌تواند باشد. کلید حل این مشکلات گاه با خرید یک اسپری تاخیری بدست خواهد آمد؛ پس باید اطلاعات خود را افزایش دهیم تا در پیدا کردن راهکار هشیارانه‌تر عمل کنیم. در ادامه شما را با بهترین راهکارها آشنا خواهیم کرد:

مشکل را با همسر خود در میان بگذارید

در نخستین گام ابتدا باید در مورد اینکه مایلید رابطه جنسی طولانی‌تری را تجربه کنید، با شریک جنسی خود صحبت کنید. بدون توجه به اینکه مشکل از جانب شماست یا طرف مقابل باید نظرات خود را مطرح کرده و از وی کمک بگیرید. شاید به این طریق بتوانید به یک جمع‌بندی موثر دست یافته و یا به این نتیجه برسید که مشکل را با یک سکس تراپیست در میان بگذارید.

از کاندوم استفاده کنید

انزال زودرس ممکن است در نتیجه حساسیت بیش از حد باشد و در این صورت کاندوم یک راه حل ساده است که موجب طولانی‌تر شدن رابطه جنسی خواهد شد. کاندوم به طور کامل آلت تناسلی را پوشش می‌دهد و سبب می‌شود تا لمس کردن بلافاصله منجر به انزال نشود. البته بهتر است از کاندوم تاخیری استفاده کنید. در این نوع کاندوم عموما از مواد بی‌حس‌کننده‌ای مثل لیدوکائین و بنزوکائین استفاده می‌شود که به طور موقت باعث تاخیر در انزال می‌شوند.

 

از تکنیک فشار مکث کمک بگیرید

تکنیک‌های متنوعی برای طولانی‌تر کردن سکس وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آنها تکنیک فشار-مکث است. برای استفاده از این راهکار طبق مراحل زیر پیش بروید:

  1. رابطه جنسی را ادامه دهید تا زمانی‌که دیگر احساس کنید که در شرف انزال هستید.

  2. سپس آلت تناسلی را بیرون کشیده و نوک آن را به مدت چند ثانیه فشار دهید تا احساس نیاز به انزال برطرف شود.

  3. رابطه جنسی را از سر گرفته و در صورت نیاز دوباره تکنیک ارائه شده را تکرار نمایید.

این تکنیک به خودکنترلی زیادی نیاز دارد و با داشتن تمرین مکرر می‌توان در بکارگیری از آن به موفقیت دست یافت.

تمرین عضلات کف لگن را انجام دهید

ماهیچه‌های لگن شما به عنوان یک مرد درست زیر پروستات و راست روده قرار دارد و مانند دیگر عضلات بدن می‌توانید با ورزش به تقویت آنها کمک کنید. به گفته مختصصان ضعیف بودن ماهیچه‌های لگن با زود انزالی رابطه مستقیم دارد. جهت تقویت عضلات لگن طبق مراحل زیر پیش بروید:

  1. ماهیچه‌های لگن را سفت کنید؛ هم در حالت نشسته و هم در حالت خوابیده می‌توانید این عمل را انجام دهید.

  2. به مدت 3 ثانیه ماهیچه‌ها را در حالت سفت شده نگه دارید.

  3. عضلات را به مدت 3 ثانیه شل کنید.

  4. هر روز در 3 نوبت و هر بار 10 مرتبه این تمرین را تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه نزدیک‌تر شوید.

سرعت خود را در رابطه جنسی کمتر کنید

فشار سریع موجب تحریک شدید شده و پس از مدت زمانی کوتاه ارگاسم را به دنبال دارد. اگر سرعت عملی بسیار سریع داشته باشید حتی ممکن است متوجه رسیدن زمان انزال خود نشوید. سعی کنید سرعت را کمتر کرده و هر چند دقیقه به خود استراحت دهید تا زمان انزال به تاخیر بیفتد. به این منظور می‌توانید پوزیشن رابطه جنسی را طوری انتخاب کنید که کنترل رابطه در دست شریک جنسی شما بیفتد و شما نتوانید حرکت زیادی داشته باشید.

پوزیشن های را تغییر دهید

وقتی در حین رابطه جنسی پوزیشن خود را تغییر می‌دهید، لازم است کمی استراحت کرده و حرکات خود را کمی کند کنید. در این صورت تا حدودی ارگاسم به تاخیر خواهد افتاد. از این رو سعی کنید از ابتدا تا انتهای رابطه جنسی خود تنها در یک حالت به سر نبرید. تغییر پوزیشن میل شما در رابطه جنسی را نیز افزایش خواهد داد.

درست در مرز ارگاسم از فعالیت دست بکشید

رابطه جنسی را ادامه دهید تا جایی که دیگر حس کنید ارگاسم شما نزدیک است. در این حالت از حرکت باز ایستاده و قبل از شروع دوباره کمی بدن خود را خنک کرده و به خود استراحت دهید. به دفعات این تکنیک را به کار بگیرید تا در حد ممکن انزال به تاخیر بیفتد و خود و شریک جنسی‌تان لذت بیشتری ببرید.

خود ارضایی قبل از رابطه جنسی

خودارضایی در مذهب و فرهنگ ما به شدت نفی شده است زیرا اثرات بسیار نامطلوبی در سلامتی بدن و روابط جنسی در زندگی زناشویی بر جای خواهد گذاشت. با این حال بر اساس منابع خارجی می‌توان گفت که خودارضایی درست قبل از رابطه جنسی می‌تواند کمک کند تا تحریک جنسی دوباره به سرعت اتفاق نیفتد و انزال فورا صورت نپذیرد. البته در برخی از افراد نیز اگر خود ارضایی درست پیش از سکس باشد، اختلال نعوظ به وجود خواهد آمد و ادامه رابطه جنسی مقدور نخواهد بود.

حواس خود را پرت کنید

یک گزینه دیگر این است که با افکار غیر مرتبط مثل اینکه مثلا شام چه خورده‌اید، حواس خود را پرت کنید تا ذهن شما از رابطه جنسی دور شود و انزال با تاخیر اتفاق بیفتد. اما این روش خیلی پیشنهاد نمی‌شود زیرا بهتر است طرفین در طول رابطه به طور کامل حضور فیزیکی و ذهنی داشته باشند تا صمیمت لازم میان زوجین همچنان برقرار باشد.

 

از داروها یا قرص های تاخیری استفاده کنید

در مورد اینکه کدام دارو برای درمان زود انزالی شما می‌تواند موثر باشد، با پزشک مشورت کنید. همچنین به صورت موضعی نیز می‌توانید از اسپری‌های تاخیری حاوی لیدوکائین و پریلوکائین کمک بگیرید. از این نوع محصولات کمک درمانی عموما 20 تا 30 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی باید استفاده کنید تا به نحو احسن تاثیر مطلوب خود را بر جای بگذارند.

سیلدنافیل (ویاگرا) دارویی است که بیشتر برای افرادی که از اختلال نعوظ رنج می‌برند، تجویز می‌شود اما تحقیقات نشان می‌دهد که در بهبود زود انزالی نیز می‌تواند موثر واقع شود. با تجویز پزشک از این قرص و داروهای مشابه دیگر نیز می‌توانید کمک بگیرید.

بعضی از قرص‌های تاخیری را به صورت آنلاین نیز می‌توانید تهیه کنید.

با یک سکس تراپیست مشورت کنید

گفتگو با یک سکس تراپیست یا یک پزشک متخصص می‌تواند سابقه سلامتی شما را از لحاظ پزشکی مورد بررسی قرار دهد و در انتخاب بهترین گزینه درمانی برای شما مفید باشد. به خصوص اگر زود انزالی شما با اضطراب در ارتباط است حتما با یک فرد متخصص مشورت نمایید. سکس تراپیست می‌تواند تکنیک‌هایی را به شما آموزش دهد که در سرعت ارگاسم تاثیر بسزایی داشته باشند. به عنوان مثال یکی از این تمرینات، تمرین کگل است که منجر به تقویت عضلات کف لگن خواهد شد.

 

 مطلب مرتبط بیشتر بخوانید: افزایش مدت زمان رابطه جنسی

این مطلب در تاریخ دوشنبه 3 آبان 1400منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
5201

نظر شما در مورد مطلب چطور برای ارگاسم زنان رابطه جنسی را طولانی کنیم چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
موارد مهم در دوران نامزدی
موارد مهم در دوران نامزدی

نشانه های نامزد خسیس
نشانه های نامزد خسیس

کنترل علائم سندروم قاعدگی
کنترل علائم سندروم قاعدگی

ادرار کردن حین رابطه جنسی
ادرار کردن حین رابطه جنسی

نشانه های افراد زودرنج
نشانه های افراد زودرنج

نیمی از طلاقها در دوران عقد می باشد
نیمی از طلاقها در دوران عقد می باشد


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق کلینیک لیزر شفا

 افراد آنلاین :

4730

بازدید امروز:

15131

بازدید دیروز:

264345642

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام