چرا مردها بیشتر از زنان به اندازه آلت اهمیت می دهند

چرا مردها بیشتر از زنان به اندازه آلت اهمیت می دهند

آیا سایز آلت تناسلی برای زنان اهمیت دارد؟زنان از چه سایز آلتی لذت می برند؟ نظر زنان در مورد اندازه آلت مردان چیست ؟ بد نیست بدانید اندازه ها بیشتر برای مردها اهمیت دارد.

مردها بیشتر از زنان به اندازه آلت تناسلی اهمیت می دهد

در واقع مردها بیشتر به سایز اهمیت می دهند حال این سایز چه مربوط به اندام و نقاط مختلف بدن خودشان باشد چه مربوط به اندام بدن زنان، بر همین اساس چون خودشان این دیدگاه را دارند تصور می کنند برای زنان هم همینگونه است، اما در واقع شواهد منطقی (و نه شواهد مطالعاتی، چون تحقیق قابل استنادی در این زمینه انجام نشده) می گوید طول آلت تناسلی مرد، در کیفیت رابطه جنسی، نقش چندانی ندارد

تاثیر منفی اندازه آلت تناسلی در کیفیت رابطه جنسی

آلت تناسلی بزرگ می تواند باعث درد و نارضایتی شود واژن یک اندام کاملا قابل انعطاف است؛ گاهی آن قدر بسته که ورود یک انگشت را هم نمی تواند تحمل کند؛ گاهی آنقدر باز که سر جنین از آن عبور می کند. برای چنین اندامی، اساسا به کار بردن واژه تنگ یا گشاد کار سختی است. این از قطر، اما در مورد طول چطور؟ طول واژن یک زن، در حالت عادی7-8 سانتی متر است. در هنگام برانگیختگی (تحریک) جنسی، طول واژن حدودا می شود 10-12 سانتی متر. نکته جالب این است که بیشترین پایانه های حسی در همان یک سوم ابتدایی واژن هستند.یعنی تنها 4 سانت اول واژن می تواند برا زنان لذت بخش باشد، نکته مهم اینکه اکثر زنان از رابطه دخولی ارضا نمی شوند و از رابطه کلیتورال ارگاسم می شوند.

مطلب مرتبط تفاوت تحریک زنان در رابطه کلیتورال و واژینال

بنابراین، برخلاف تصور غالب مردم، آلتی که بزرگتر باشد، از نظر فیزیکی استرس بیشتری به بافت واژن وارد می کند و استرس بیشتر احتمالا یعنی درد بیشتر.اما در مورد اینکه آیا این درد، لزوما ناخوشایند باشد، نمی شود قاطعانه اظهار نظر کرد. برای خیلی از خانم ها، احساس درد آمیخته با لذت جنسی، تجربه دلپذیرتری است.

در نقطه مقابل، خانم هایی هم هستند که حتی از تصور ورود یک جسم حجیم به داخل بدنشان دچار اضطراب می شوند. برای شوهران این خانم ها، سایز بزرگتر، اصلا مترادف شانس بزرگتر نیست.

مردها اشتباها فکر می کنند آلت بزرگتر باعث لذت بیشتری می شود

اندازه آلت

ازآنجا که مردها بیشتر دیداری هستند و به ظواهر بیشتر اهمیت می دهند، فکر می کنند خانم ها هم اینگونه هستند و مهم ترین نقطه جذابیت یک مرد برای یک زن، آلت تناسلی است. شاید برای درصد کمی از خانم ها که تجربه های متعدد جنسی داشته اند این طور باشد، اما برای غالب زنها این طور نیست.

در واقع زنان بین مردی که آلت تناسلی بزرگ دارد و مردی که توانایی ابراز احساسات و عشق و مهارت های رابطه جنسی گزینه دوم را انتخاب می کنند حتی در خود رابطه جنسی هم، از نظر اعلب خانم ها، مردی که بهتر عشق می ورزد، مرد جذاب تری است تا مردی که می تواند ساعتها بی وقفه نزدیکی کند. واژن حساس ترین نقطه لذت جنسی زنان نیست حساس ترین نقطه بدن خانم ها، که بیشترین لذت جنسی را با تحریک آن درک می کنند، اساسا بیرون از واژن است؛ کلیتوریس (که در فارسی به آن فنج می گویند بر وزن گنج). عده ای می گویند نقطه ای به نام جی اسپات هم هست که البته درباره اش زیاد افسانه سرایی می کنند و ارتباطش می دهند به اتفاقی شبیه انزال در خانم ها و حتی در کشورهای غربی برایش تدریس خصوصی می گذارند و g-spot trainer هست که به زوج ها یاد بدهد چه کنند ارگاسم داخلی را تجربه کنند.

مطلب مرتبط لذت جنسی بیشتر برای خانم ها با تحریک نقطه جی

پس ارگاسم در اغلب خانم ها وقتی اتفاق می افتد که همزمان با نزدیکی، تحریک فنج (یا کلیتوریس) یا جی اسپات باشد. حالا تصور کنید وقتی طول آلت بلند است، موقع نزدیکی، تماس پوست عانه مرد با مدخل واژن اتفاق نمی افتد و فنج نمی تواند همزمان با نزدیکی تحریک شود.

حتی در پوزیشنی که زن روی مرد قرار می گیرد که بیشترین تحریک فنج اتفاق می افتد و خیلی از خانم ها فقط در همین پوریش می توانند ارگاسم را تجربه کنند هم یک آلت بلند، باعث تحریک دهانه رحم و دردی می شود که با حس لذت تداخل پیدا می کند. برای یک زن، تجربه ارگاسم با مردی که طول آلت بلندتری دارد، معمولا تجربه دشوارتری است. و اینجاست که یک بار دیگر به این نتیجه می رسیم که پورنوگرافی، بد آموزی هایش خیلی جدی تر و بیشتر است تا آموزش هایش؛ اگر اصلا آموزشی داشته باشد. بنابر این آقایانی که اندازه آلت تناسلی آنها کوچک است نگران نباشند چرا که در لذت جنسی تاثیری ندارد.

مطلب مرتبط حساس ترین نقطه تحریک زنان

مطلب مرتبط اندازه طبیعی آلت مردان ایرانی چقدر است

مقاله از :دکتر شکیب

این مطلب در تاریخ دوشنبه 10 فروردين 1399منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:5
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
19471

نظر شما در مورد مطلب چرا مردها بیشتر از زنان به اندازه آلت اهمیت می دهند چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
دلایل رایج رد کردن گزینه های ازدواج
دلایل رایج رد کردن گزینه های ازدواج

6 ویژگی مهم شخصیتی برای انتخاب همسر
6 ویژگی مهم شخصیتی برای انتخاب همسر

5 ماده غذایی تاثیرگذار بر رابطه جنسی
5 ماده غذایی تاثیرگذار بر رابطه جنسی

صف زایمان برای ساعت 9:9 تاریخ 9/9/99
صف زایمان برای ساعت 9:9 تاریخ 9/9/99

شناسایی بیش از 10 هزار مبتلا به اختلال هویت جنسیت
شناسایی بیش از 10 هزار مبتلا به اختلال هویت جنسیت

اثرات فاصله سنی زن و شوهر برروی سلامت آنها
اثرات فاصله سنی زن و شوهر برروی سلامت آنها


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق کلینیک لیزر شفا

 افراد آنلاین :

4941

بازدید امروز:

15133

بازدید دیروز:

264217408

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام