آیا بی محلی به مردها باعث جذابتر شدن می شود

آیا بی محلی به مردها باعث جذابتر شدن می شود


  یکی از ترفندهایی که زنان برای جلب مرد مورد علاقه شان انجام میدهند بی محلی کردن است ولی بعد از ازدواج بی محلی کردن به مردان میتواند آسیب جدی به رابطه عاشقانه تان وارد کند. مردان با وجودی که بیان نمی کنند ولی مانند زنان نیاز به توجه و محبت و احساس خواستنی بودن ، دارند به خصوص از سوی همسر ، از آنجا که مردان عادت به گلایه ندارند، بی توجهی های شما را به رویتان نمی آورند و زمانی به خودتان می آیید که کار از کار گذشته است.


رابطه بین زن و شوهر در ازدواج بسیار پیچیده است و کوچکترین بی سیاستی و بی دقتی میتواند منجر به آسیب های جدی در رابطه بین زوجین شود. یکی از مشکلاتی که ممکن است ناخواسته در رابطه بین زوجین پیش آید کم محلی کردن به یکدیگر است که ما در این مقاله میخواهیم عوارض کم محلی کردن به مردان در ازدواج و تاثیرمخربی که میتواند بر رابطه شما داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم .هر زنی قبل از ورود به یک رابطه احساسی باید هنر برقراری رابطه را بیاموزد شاید در پس زمینه ذهنتان تصور میکنید که کم محلی کردن به مردان میتواند باعث جذب آن ها شود که البته کاملا درست است ولی این کم محلی کردن مربوط به قبل از شروع رابطه احساسی و متعهدانه است ، زمانی که یک مرد سعی در بدست آوردن دل شما دارد و هنوزخودش را ، نیت واقعی و صداقتش را در ارتباط به شما اثبات نکرده است.

بعد از شروع رابطه در صورتی که بی محلی و بی توجهی شما به مردان ادامه داشته باشد با اثرات منفی آن روربرو خواهید شد.

زندگی با زنی که احساساتش را بروز نمیدهد یا به صورت عمدی یا غیر عمدی به مردش توجهی نشان نمی دهد بسیار کسالت بار است. مردان وقتی وارد یک رابطه احساسی میشوند یا ازدواج میکنند اولین خواسته آن ها مورد توجه و مورد احترام واقع شدن از سوی زنی است که دوستش دارند.

مخرب ترین اثر کم محلی کردن به مردان در بلند مدت از بین رفتن علاقه و احترام او نسبت به شما و سرد شدن زندگیتان است که معمولا عواقب مخرب و جبران ناپذیری دارد.

عواقب کم محلی کردن به مردان, بی محلی کردن به مرداناثرات کم محلی کردن به مردان


نتیجه کم محلی به مردان

ابراز توجه در یک رابطه احساسی و ازدواج به یک مرد باعث میشود او حس کند وجودش در زندگی شما مهم است و اگر خلاف این احساس را به او القا کنید اتفاقات بدی برای رابطه تان پیش خواهد آمد.

مردی که وارد یک رابطه عاطفی و متعدانه با یک زن میشود توقع دارد جنبه های مثبتش را ببینید و به او توجه و محبت داشته باشید.

بی توجهی و کم محلی کردن به مردان میتواند منجر به عواقب ناخوشایندی شود از جمله :• کم محلی کردن به مردان منجر به کاهش اعتماد به نفس مرد می شودزمانی که شما با یک مرد همراه میشوید ، او برای خوشحال کردن شما تمام تلاشش را به خرج میدهد تا به موفقیت بیشتری برسد. ولی بی محلی کردن به مردان از جانب زنی که دوستش دارند میتواند منجر به کاهش اعتماد به نفس او شده و رسیدن به خواسته های دو نفرتان کار سختی میشود. رسیدن به موفقیت در مردان ارتباط مستقیمی با میزان اعتماد به نفس آن ها دارد.

بی محلی به پسر, عواقب کم محلی کردن به مردان, اثرات کم محلی کردن به مردان

کم محلی کردن به مردان و از بین رفتن اعتماد• کم محلی کردن به مردان منجر به از بین رفتن اعتماد می شودخودتان را جای او بگذارید و فرض کنید از طرف کسی که به او علاقمند هستید دچار بی محلی و کم توجهی شده اید. یک مرد در چنین حالتی اعتمادش را نسبت به شما از دست میدهد. بنابراین اولین ضربه بی محلی کردن به مردانی که در رابطه احساسی با آن ها هستید به خودتان بازمیگردد. نتیجه کم توجهی به مردی که با او زندگی میکنید به مرور زمان ، سرد شدن رابطه و کم رنگ شدن توجه و محبت او خواهد شد. اعتمادی که در نتیجه کم محلی و بی توجهی ایجاد شده است به سختی قابل بازگشت است.

خرید کاندوم,کاندوم,کاندوم تاخیری• کم محلی کردن به مردان منجر به زیاد شدن فاصله می شودمردان بر خلاف چیزیکه نشان میدهند تشنه محبت ، توجه و دیده شدن هستند. مردی که وارد رابطه با شما شده است میخواهد مورد احترام و تحسین قرار بگیرد و از صمیم قلب به او افتخار کنید. در صورتی که از جانب شما با بی محلی و کم توجهی در بلند مدت روبرو شود احتمال این که به سمت فردی دیگر که به او توجه دلخواهش را نشان میدهد و همواره در حال تحسین اوست ، کشیده شود ، زیاد است. این فرد میتوند مادر ، دوست قدیمی یا حتی رقیب عشقی شما باشد.• کم محلی کردن به مردان منجر به تغییر رفتار می شودمردی که تشنه توجه از سمت یک زن نیست و تحسین و توجه شما اعتماد به نفس و وابستگی اش را نسبت به شما افزایش داده ، با مردی که دچار کم محلی شده است، رفتار بسیار متفاوتی دارد.

مردی که دچار کم محلی شده باشد بعد از مدتی رفتارش تغییر میکند و دیگر انگیزه ای برای داشتن رابطه خوب و خوشحال نگه داشتن شما ندارد.

عواقب کم محلی کردن به مردان, اثرات کم محلی کردن به مردان, عواقب کم محلی کردن به مردان

کم محلی کردن به مردان و بی ارزش شدن خودتان• کم محلی کردن به مردان منجر به بی ارزش شدن خودتان میشودکم محلی کردن به یک نفر ، پیام مستقیم کم ارزش شدن به او میدهد، بنابراین طبیعی است که بعد از مدتی شما هم جایگاه خود را در مقابل او از دست بدهید.

به مرور ارزش شما در مقابل مرد زندگیتان کاهش پیدا کرده و دیگر حرفتان خریدار ندارد و او هم به شما کم محلی میکند. این رفتار میتواند به صورت عمدی و تلافی جویانه باشد یا کاملا ناخودآگاه ایجاد شود.

شما کم کم تبدیل به زنی میشود که دیگر خصوصیاتتان و حتی ظاهرتان مورد علاقه او نیست و بعد از مدتی متوجه می شوید که ایراد گرفتن های او نسبت به ظاهر و رفتارتان روز به روز بیشتر میشود.• مردی که دچار کم محلی شده ممکن است به دنبال جایگزین بروداگر بی توجهی به شوهرتان را ادامه دهید نتیجه آن از بین رفتن علاقه بین شما میشود و در نهایت او برای جبران کمبودی که دارد به دنبال یک رابطه جایگزین میرود.

یکی از مخرب ترین نتایج کم محلی کردن به مردان در بلند مدت این است که او به دنبال جایگزینی براش شما میگردد.

جایگزین شما شاید هیچگاه با شوهرتان ازدواج نکند ولی کمبودهای احساسی او را برایش جبران میکند.
 

 مطلب مرتبط بیشتر بخوانید: روش های وابسته کردن شوهر

این مطلب در تاریخ دوشنبه 18 مرداد 1400منتشر شده است

اشتراک گذاری مطلب
فیسبوک توییتر تلگرام
امتیاز:4
دسته بندی
مسائل جنسی و روابط زناشویی
تعداد بازدید
1711

نظر شما در مورد مطلب آیا بی محلی به مردها باعث جذابتر شدن می شود چیستبازی شهر عشق
کانال تنظیم خانواده


بخش مشاوره و پرسش و پاسخ


شناسه کاربری 

رمز عبور             


   عضویت در سایت

دسته بندی مطالب


خدمات عمومی


 

در مورد ایدز بیشتر بدانیم

معرفی و دانلود کتاب

مطالب سایت جهت موبایل

بررسی وضعیت تناسب اندام

تخمین زمان زایمان
ازدواج با دختر و پسر تک فرزند
ازدواج با دختر و پسر تک فرزند

به دلیل ظاهر خانه مان خواستگار راه نمی دهم
به دلیل ظاهر خانه مان خواستگار راه نمی دهم

کاهش وزن بعد از زایمان
کاهش وزن بعد از زایمان

آزمایش یک ماده ایمنی در مایع منی مردان ، می‌تواند عقیم بودن یا نبودن او را تعیین کند.
آزمایش یک ماده ایمنی در مایع منی مردان ، می‌تواند عقیم بودن یا نبودن او را تعیین کند.

درمان اعتیاد اعضای خانواده به موبایل
درمان اعتیاد اعضای خانواده به موبایل

گرفتاری های روحی و روانی زنان مطلقه
گرفتاری های روحی و روانی زنان مطلقه


کانال سایت تنظیم خانواده در تلگرام

بازی شهر عشق دکتر تاج بخش

 افراد آنلاین :

8300

بازدید امروز:

42436

بازدید دیروز:

255772741

آمار کل:

مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

دنبال کردن تنظیم خانواده صفحه فیسبوک سایت تنظیم خانواده صفحه توئیتر سایت تنظیم خانوادهگروه تنظیم خانواده در تلگرام